Адриан Андреев надделя над колумбиец и е на четвъртфинал в Анталия

от в 15:33 на 15.02.2019

Адриан Андреев се класира за четвъртфиналите на турнира за мъже в Анталия (Турция) с награден фонд от 15 хиляди долара. Андреев победи с 6:3, 4:6, 6:4 Николас Мехия от Колумбия. Срещата продължи 2 часа и 46 минути.

Адриан допусна пробив за 1:2 в първия сет, но спечели следващите четири гейма за 5:2. След това нашето момче затвори сета на собствен сервис със 6:3. Във втората част Андреев поведе с 4:1, но загуби следващите пет гейма за 4:6. В третата решителна част Адриан проби за 2:1 и запази преднината си до края на сета.

Вчера Андреев победи със 7:5, 6:3 номер 6 в схемата Пол Толдео Баге от Испания. За място на полуфиналите Андреев ще играе срещу номер 2 в схемата Кристиан Родригес от Колумбия. Родригес е номер 423 в ранглистата на ATP.

Адриан Андреев надделя над колумбиец и е на четвъртфинал в Анталия Калоян Пламенов