Алекс Лазаров даде само гейм на съперника си на старта в Израел

от в 14:40 на 05.05.2021

Националът за Купа "Дейвис" Александър Лазаров започна с разгромна победа участието си на турнир от сериите ITF, който се провежда на твърди кортове в Рамат Хашарон.

В мача си от първи кръг Лазаров даде само гейм на американеца Тоби Бойър и след 6:0 6:1, се класира за следващия кръг. Алекс започна ударно още от самото начало и не остави съмнения че е по-добрият от двамата на корта. Българинът открадна сервиса на съперника си общо три пъти в хода на първата част, за да поведе убедително в резултата.

Лазаров продължи да доминира и през втория сет. Нашето момче показа изключителна стабилност във всеки един аспект от играта си и се добра до два пробива, които се оказа достатъчни той да се поздрави с крайния успех след по-малко от час престой на корта.

Алекс Лазаров даде само гейм на съперника си на старта в Израел Владислав Риждов