Букмейкърите: Вавринка с предимство срещу Димитров в Монреал

от в 17:32 на 04.08.2019

Световните букмейкъри дават известно предимство на Стан Вавринка преди сблъсъка с Григор Димитров в първи кръг на АТР Мастърс 1000 турнира в Монреал с началото на новата седмица. Швейцарецът получава ставка от 1,44 от заложните къщи, а Димитров е с 2,62.

ПРОГРАМАТА ЗА ПОНЕДЕЛНИК!

В Канада българският тенисист ще опита да прекъсне негативните резултати, след като е загубил пет от последните си шест мача. Тази негативна серия започна именно срещу Вавринка на "Ролан Гарос", когато швейцарецът се наложи с 3:0 сета.

Общо Стан води с 5:4 в преките мачове между двамата като е в серия от три поредни победи и то в турнирите от Големия шлем. През 2018 Stan The Man победи Григор на Уимбълдън и US Open.

Надпреварата в Канада е наистина важна за Гришо, който през 2018 достигна до четвъртфиналите. Сега той ще трябва да защити тези 180 точки. Той се представя успешно в тази страна - през 2014 бе полуфиналист, а през 2016 пак игра в четвъртфиналите.

Вавринка също веднъж е достигал полуфиналите в Канада - през 2016, когато бе спрян от Кей Нишикори. Миналия сезон той отстъпи в осминафиналите на поставения под №1 тогава Рафаел Надал.

Победителят от битката между Димитров и Вавринка ще играе в следващата фаза с №6 в схемата Карен Хачанов.

Букмейкърите: Вавринка с предимство срещу Димитров в Монреал Георги Христов
григор димитров | григор димитров - стан вавринка | монреал | Стан Вавринка | тенис | тенис бг | тенис новини | тенис турнир в монреал