Де Минор започна с победа Next Gen Finals в Милано, Кечманович също бие

от в 19:50 на 05.11.2019

Алекс Де Минор започна с победа участието си на младежкия "Мастърс" в Милано, след като победи в мач от Група "А" Алехандро Давидович Фокина след 4:2, 3:4(5), 4:1, 4:1 за час и половина игра.

Припомняме, че турнирът се провежда със специални игрови правила, като геймовете в сетовете са до четири, а при равенство по три гейма следва тайбрек.

В друг мач от същата група Миомир Кечманович надделя над норвежеца Каспър Рууд след 4:3(5), 4:3(5), 4:2 за час и 18 минути игра.

След първите два мача сърбинът Кечманович е лидер в класирането с една точка и по-добра статистика в първия си мач, а втори е австралиецът Де Минор също с една точка.

Третото и четвъртото място са съответно за Давидович Фокина и Рууд.

Де Минор започна с победа Next Gen Finals в Милано, Кечманович също бие Калоян Пламенов
алекс де минор | алехандро давидович фокина | каспер рууд | милано мастърс | миомир кечманович | тенис | тенис бг | тенис новини