Джокович с лекота се справи с Иснър в Лондон (видео)

от в 23:25 на 12.11.2018
Георги Христов

Новак Джокович започна успешно участието си на финалите на АТР. Джокович се наложи с 6:4, 6:3 над осмия поставен Джон Иснър за 73 минути на корта.

В първия сет Джокович постоянно поставяше под напрежение Иснър, чийто първи четири сервис гейма достигнаха до равенство. Сърбинът проби за 3:2 и в крайна сметка спечели с 6:4.

След почивката сърбинът взе подаването на опонента в седмия гейм и нямаше проблеми да затвори мача в два сета. Общо Новак взе 42% от точките при посрещане.

В другия мач от група "Гуга Куертен" Александър Зверев се наложи със 7:6, 7:6 над Марин Чилич.

Общо Новак завърши с 22 печеливши удара и само 6 непредизвикани грешки. "Да пробия три пъти подаването на Иснър изглеждаше като мисия невъзможна," заяви след мача Джокович.

Следващият мач на Джокович е в сряда, когато ще играе с Александър Зверев, а в късния мач Иснър ще се изправи срещу Марин Чилич.