Джокович загуби сет срещу унгарец (видео)

от в 18:59 на 02.01.2019
Мария Петрова

Новак Джокович достигна четвъртфиналите на АТР 250 в Доха. Сърбинът победи №36 Мартон Фучович след обрат - 4:6, 6:4, 6:1. Самият Ноле е шампион в надпреварата от 2016 и 2017.

"По време на първите два сета той беше по-добрият състезател. Игра наистина добре, много умно. Сменяше ритъма. Нужно беше да се боря, за да намеря начин да стигна до крайния успех," заяви Джокович

Сега Ноле предстои да играе срещу Николоз Басилашвили, който победи финалиста от 2018 Андрей Рубльов. Ноле води с 1:0 в преките мачове с този съперник.

В днешната битка Джокович срещна сериозни затруднения в първия сет, когато при 4:4 се пропука и унгарецът проби след драматичен гейм. До края на мача обаче световният №1 вдигна нивото си на представяне и загуби само пет гейма.

Джокович загуби сет срещу унгарец (видео) Мария Петрова
мартон фучович | новак джокович | тенис бг | тенис бг джокович | тенис бг новини | тенис турнир в доха