Халеп даде само гейм на младата Швьонтек и е на 1/4-финал (видео)

от в 19:31 на 03.06.2019

Симона Халеп успя да победи на 1/8-финалите на "Ролан Гарос" младата полякиня Ига Швьонтек след 6:1, 6:0 и по този начин се класира за 1/4-финалите на турнира.

Срещата между двете приключи за едва 45 минути игра, а румънката е с още една крачка напред към защита на титлата си от турнира във френската столица.

В спор за място на 1/2-финалите тя ще се изправи срещу победителката от мача между Аманда Анисимова и Альона Болсова.

По време на самия мач румънката реализира седем пробива, а нейната противничка проби веднъж и така спечели единственият си гейм в мача.

Халеп даде само гейм на младата Швьонтек и е на 1/4-финал (видео) Калоян Пламенов
ига швьонтек | открито първенство на франция | ролан гарос | симона халеп | тенис | тенис бг | тенис новини