Кириос и Сок надвиха Григор и Гофен, интригата на Laver Cup се върна (видео)

от в 08:50 на 23.09.2018

Григор Димитров и Давид Гофен загубиха мача си на двойки на демонстративния турнир Лейвър Къп от американеца Джак Сок и Ник Кириос.

Последните стигнаха до успеха след 6:3, 6:4 и не срещнаха особени трудности срещу българо-белгийската двойка.

По този начин Отборът на Европа води вече настига в резултата Отбора на света, след като има аванс от 7:5.

В първия сет Кириос и Сок пробиха решително в четвъртия гейм и взеха частта, а във втория сет Григор и Давид пробиха още във втория гейм, но веднага последва моментален рибрейк. След това в седмия тилданов гейм крайните победители в мача пробиха решително и без проблеми си затвориха срещата.

Кириос и Сок надвиха Григор и Гофен, интригата на Laver Cup се върна (видео) Калоян Пламенов