Лазаров с нова победа в Белград!

от в 16:50 на 22.07.2020
Димитър Беловски

Александър Лазаров записа поредна победа на турнира в Белград. Надпреварата се провежда в академията на Янко Типсаревич.

Българинът надигра Ерги Киркин от Турция след 6:3, 0:6, 6:1 за 1 час и 38 минути игра.

Алекс започна мача силно и проби за 2:0 и след това за 5:1. Киркин успя да върне единия пробив, но Лазаров не трепна и затвори първата част при 6:3.

Във вторият сет нещата се обърнаха и Лазаров като че ли се загуби на корта и не успя да вземе и гейм в сета – 0:6 за Киркин.

Третият сет обаче Алекс започна да играе много силно и още в първия гейм на сета стигна до три точки за пробив. Турчинът все пак успя да спечели трудно гейма си. В последствие това се оказа последният гейм за него в мача, след като Лазаров спечели 6 поредни гейма и триумфира в двубоя.

Вчера Лазаров записа много престижна победа, надигравайки Борна Чорич след 7:6(8), 6:7(5), 2:0 и отказ на хърватина.