Програмата на "Ролан Гарос" за понеделник: Надал и Джокович в игра

от в 17:51 на 27.05.2018
Георги Христов

Рафаел Надал и Новак Джокович започват участието си на Откритото първенство на Франция в понеделник. Техните мачове са поставени на централния корт, а в игра ще видим още бивши шампиони като Стан Вавринка и Мария Шарапова.

Прогнозирайте мачовете и спечелете награди от HEAD!

Вижте разписанието:

Корт „Филип Шатрие“, след 12,00 часа българско време:
Петра Квитова - Виктория Сепеде Ройг
Рожерио Дутра Силва - Новак Джокович
Даниеле Колинс - Каролина Вожняцки
Рафаел Надал - Симоне Болели

Корт „Сюзан Ленглен“, след 12,00 часа:
Гийермо Гарсия-Лопес - Стан Вавринка
Кристина Младенович - Андреа Петкович
Андреа Сепи - Ришар Гаске
Мария Шарапова – Рикел Хьогенкамп

Корт №1, след 12,00 часа:
Беноа Пер - Роберто Карбайес Баена
Доминик Тийм - Иля Ивашка
Лаура Зигемунд - Коко Вандевеге
Барбора Крейчикова - Каролина Плишкова

Корт №3, след 12,00 часа:
София Кенин - Наоми Осака
Роберто Баутиста Агут - Денис Истомин
Диего Шварцман - Калвин Емери
Хедър Уотсън - Осеан Доден

Корт №4, след 12,00 часа:
Каролин Долеид - Виктория Голубич
Ребека Петершон - Су-Вей Сие
Мирза Башич - Адам Павлашек

Корт №5, след 12,00 часа:
Камила Джорджи - Грейс Мин
Иржи Весели - Душан Лайович
Джордан Томпсън - Каспер Рууд

Корт №6, след 12,00 часа:
Ана Конюх - Карла Суарес Наваро
Петер Гойовчик - Камерън Нори
Борна Чорич - Филип Колшрайбер
Варвара Лепченко - Елизе Мертенс

Корт №7, след 12,00 часа:
Стефанос Циципас - Карлос Табернер
Франсис Тиафо - Сам Куери
Магдалена Рибарикова - Луксика Кумкум
Луцие Шафаржова - Джесика Понше

Корт №8, след 12,00 часа:
Ърнест Гулбис - Жил Мюлер
Маркос Багдатис - Сантяго Хиралдо
Белинда Бенчич - Дебора Киеза
Бернарда Пера - Елена Веснина

Корт №9, след 12,00 часа:
Щастлив губещ - Бърнард Томич
Дария Касаткина - Кайа Канепи
Татяна Мария - Кирстен Флипкенс
Орасия Зебайос - Юичи Сугита

Корт №12, след 12,00 часа:
Карен Хачанов - Андреас Хайдер-Маурер
Михаел Бурзанеску - Ваня Кинг
Алберт Рамос-Виньолас - Михаил Кукушкин
Катерина Бондаренко - Дона Векич

Корт №14, след 12,00 часа:
Лара Аруабарена - Тимеа Бабош
Хауме Мунар - Давид Ферер
Леся Цуренко - Щефани Фьогеле
Жоао Соуса - Гуидо Пея

Корт №15, след 12,00 часа:
Манди Минела - Мария Сакари
Анастасия Севастова - Мариана Дуке-Мариньо
Малек Джазири - Михаил Южни

Корт №16, след 12,00 часа:
Марко Чекинато - Мариуш Копил
Далила Якупович - Джорджина Гарсия Перес
Матю Ебдън - Томас Фабиано

Корт №18, след 12,00 часа:
Катерина Синякова - Виктория Азаренка
Мадисън Кийс - Сакия Викери
Николоз Басилашвили - Жил Симон
Джон Иснър - Ноа Рубин

Гледайте срещите онлайн тук!


Оцени тази статия:
Програмата на "Ролан Гарос" за понеделник: Надал и Джокович в игра Георги Христов
Теми:  
ролан гарос

Коментари


Още по темата

Следвайте ни в Facebook