Програмата на US Open за понеделник: Григор, Ноле, Серина и Федерер

от в 15:24 на 24.08.2019
Георги Христов

Стана ясна пълната програма за понеделник на Откритото първенство на САЩ. Тогава участието си ще започнат някои от водещите фаворити, сред които Новак Джокович, Роджър Федерер, Серина Уилямс, Данил Медведев, а ще има и българско участие в лицето на Григор Димитров.

Димитров е поставен на корт №11 и е трети в програмата, започваща в 18,00 часа българско време.

Ето и пълното разписание за деня:
Централен корт "Артър Аш", след 19,00 часа българско време:
Зарина Дияс - Ашли Барти
Новак Джокович - Роберто Карбаес Баена
не преди 02,00 часа:
Серина Уилямс - Мария Шарапова
Роджър Федерер - Сумит Нагал

Корт "Луис Армстронг", след 18,00 часа:
Каролина Плишкова - Квалификант
Пражнеш Гунесваран - Данил Медведев
Шуай Чжън - Винъс Уилямс
не преди 02,00 часа:
Стан Вавринка - Яник Синер
Мисаки Дой - Мадисън Кийс

Грандстенд, след 18,00 часа:
Марко Трунгелити - Кей Нишикори
Ангелик Кербер - Кристина Младенович
Закари Свайда - Кевин Андерсън
София Кенин - Коко Вандевеге

Корт №17, след 18,00 часа:
Джоана Конта - Дария Касаткина
Фабио Фонини - Рейли Опелка
Елина Свитолина - Уитни Осуигве
Тейлър Фриц - Фелисиано Лопес

Корт №5, след 18,00 часа:
Южени Бушар - Анастасия Севастова
Екатерина Александрова - Саманта Стосър
Сам Куери - Хуан Лондеро
Николас Джари - Милош Раонич

Корт №10, след 18,00 часа:
Каролин Гарсия - Онс Жабер
Адриан Манарино - Даниел Еванс
Грегоар Барер - Камерън Нори
Каролин Долхайд - Киан Ван

Корт №13, след 18,00 часа:
Томаш Бердих - Дженсън Бруксби
С. Квон - Юго Делиен
Виктория Голубич - Шуай Чжън
Л. Чжу - Х. Ван

Корт №4, след 18,00 часа:
Петра Мартич - Тамара Зиданшек
Моника Никулеску - Дария Ястремска
Корентен Муте - Давид Гофен
Йошихито Нишиока - Маркос Хирон

Корт №6, след 18,00 часа:
Мартон Фучович - Николоз Басилашвили
Ивана Джорович - Ига Свиатек
Шуай Пън - Варвара Лепченко
Гуидо Пея - Пабло Кареньо Буста

Корт №7, след 18,00 часа:
Кристиан Гарин - Кристиан Юбанкс
Елена Рибакина - Каролина Мухова
Борна Чорич - Евгени Донски
Кристина Макнали - Тимеа Бачински

Корт №8, след 18,00 часа:
Моника Пуиг - Ребека Петершон
Пиер-Юге Ербер - Алекс Де Минор
Даниел Кьопфер - Хауме Мунар

Корт №9, след 18,00 часа:
Мариам Болквадзе - Бернарда Пера
Яна Чепелова - Су-Вей Сие
Филип Колшрайбер - Люка Пуй
Ричард Беранкис - Иржи Весели

Корт №11, след 18,00 часа:
Тиаго Монтейро - Брадли Клан
Лорън Дейвис - Юхана Ларсон
Андреас Сепи - Григор Димитров
Магдалена Фрек - Лаура Зигемунд

Корт №12, след 18,00 часа:
Денис Кудла - Янко Типсаревич
Алиаксандра Саснович - Дженифър Брейди
Мария Сакари - Камила Джорджи
Джак Сок - Пабло Куевас

Корт №14, след 18,00 часа:
Ана Богдан - Хариет Дарт
Маргарита Гаспарян - Присила Хон
Ласло Джере - Миомир Кечманович
Хуберт Хуркач - Жереми Шарди

Корт №15, след 18,00 часа:
Стив Дарси - Душан Лайович
Фиона Феро - Дария Гаврилова
Виктория Кузмова - Алисън Ван Уйтванк
Елио Беншери - Дамир Джумхур

Спечели маратонки HEAD

 


Ето как да гледаме тенис мачовете БЕЗПЛАТНО

Оцени тази статия:
Програмата на US Open за понеделник: Григор, Ноле, Серина и Федерер Георги Христов
Теми:  
us open | us open 2019 | us open програма | григор димитров | мария шарапова | новак джокович | роджър федерер | серина уилямс | тенис | тенис бг | тенис на живо | тенис новини

Коментари




Следвайте ни в Facebook