Програмата на US Open за вторник: Надал, Халеп, Осака, Тийм и Циципас в игра

от в 17:51 на 24.08.2019
Георги Христов

Стана ясна и програмата за вторник на Откритото първенство на САЩ. Тогава на корта ще видим световната №1 Наоми Осака, Симона Халеп, Петра Квитова, а при мъжете Рафаел Надал, Доминик Тийм, Стефанос Циципас и Александър Зверев.

ПРОГРАМАТА ЗА ПОНЕДЕЛНИК С ГРИГОР!

Вижте разписанието за втория ден от турнира:
Централен корт, след 19,00 часа българско време:
Наоми Осака - Анна Блинкова
Томас Фабиано - Доминик Тийм
не преди 02,00 часа:
Джон Милман - Рафаел Надал
Слоун Стивънс - Анна Калинская

Корт "Луис Армстронг", след 18,00 часа:
Стефанос Циципас - Андрей Рубльов
Симона Халеп - Никол Гибс
не преди 22,00 часа:
Анна Потапова - Кори Гоф
не преди 02,00 часа:
Арина Сабаленка - Виктория Азаренка
Стив Джонсън - Ник Кириос

Грандстенд, след 18,00 часа:
Алисън Риске - Гарбине Мугуруса
Джон Иснър - Гилермо Гарсия-Лопес
Каролина Вожняцки - Ифан Ван
Денис Шаповалов - Феликс Оже-Алиасим

Корт №17, след 18,00 часа:
Дениса Алертова - Петра Квитова
Паула Бадоса - Кики Бертенс
Александър Зверев - Раду Албот
Иво Карлович - Франсис Тиафо

Корт №5, след 18,00 часа:
Манди Минела - Белинда Бенчич
Мартин Клижан - Марин Чилич
Жо-Вилфред Цонга - Тенис Сандгрен
Кристи Ан - Светлана Кузнецова

Корт №10, след 18,00 часа:
Юлия Гьоргес - Наталия Вихлянцева
Кейти Волинец - Бианка Андрееску
Хьон Чунг - Ернесто Ескобедо
Гаел Монфис - Алберт Рамос Виньолас

Корт №13, след 18,00 часа:
Андрея Петкович - Михаела Бузарнеску
Кайл Едмънд - Пабло Андухар
Лойд Харис - Егор Герасимов
Юлия Путинцева - Мадисън Бренгъл

Корт №4, след 18,00 часа:
Михаил Кукушкин - Роберто Баутиста Агут
Филип Крайнович - Седрик Марсел Щебе
Тимеа Бабош - Карла Суарес Наваро
Кристина Плишкова - Диан Пари

Корт №6, след 18,00 часа:
Александра Крунич - Йелена Остапенко
Жоао Соуса - Джордан Томпсън
Анет Контавейт - Сара Сорибес Тормо
Танаси Кокинакис - Иля Ивашка

Корт №7, след 18,00 часа:
Ализе Корне - Джесика Пегула
Фернандо Вердаско - Тобиас Камке
Тейлър Таусенд - Катерина Козлова
Брейдън Шнур - Беноа Пер

Корт №8, след 18,00 часа:
Алексей Попирин - Федерико Делбонис
Леся Цуренко - Мона Бартел
Уго Юмбер - Мариуш Копил

Корт №9, след 18,00 часа:
Лоренцо Сонего - Марсел Гранойерс
Кайа Канепи - Татяна Мария
Елизе Мертенс - Джил Тейхман
Антоан Хоан - Леонардо Майер

Корт №11, след 18,00 часа:
Матео Беретини - Ришар Гаске
Даниеле Колинс - Полона Херцог
Диего Шварцман - Робин Хаасе
Сорана Кърстя - Катерина Синякова

Корт №12, след 18,00 часа:
Бьорн Фратанджело - Жил Симон
Вашек Поспишил - Карен Хачанов
Рикел Хьогенкамп - Дона Векич
Алиса Болсова - Барбора Стрицова

Корт №14, след 18,00 часа:
Александър Бублик - Сантяго Хиралдо
Полин Парментие - Анастасия Павлюченкова
Айла Томлянович - Мари Бузкова
Хенри Лааксонен - Марко Чекинато

Корт №15, след 18,00 часа:
Франческа Ди Лоренцо - Вероника Кудерметова
Астра Шарма - Магда Линет
Ян-Ленард Щруф - Каспер Рууд
Йозеф Ковалик - Аляж Бедене

Спечели маратонки HEAD


Ето как да гледаме тенис мачовете БЕЗПЛАТНО

Оцени тази статия:
Програмата на US Open за вторник: Надал, Халеп, Осака, Тийм и Циципас в игра Георги Христов
Теми:  
us open | us open 2019 | us open програма | наоми осака | петра квитова | програма | рафаел надал | симона халеп | тенис | тенис бг | тенис бг програма | тенис новини | тенис програма

Коментари




Следвайте ни в Facebook