Програмата за първия ден на W&S Open

от в 01:49 на 22.08.2020
Анисия Стоева


Организаторите на силния турнир от категория ,,Мастърс" - Western & Southern Open, публикуваха програмата за първия ден на мачовете от основната схема през възобновения тенис календар - 22 август.

Корт ,,Грандстенд", начало 18:00 часа:

Екатерина Александрова - Елена Рибакина (18:00 часа)

Мария Сакари - Кори Гоф (не преди 20:00 часа)

Франсис Тиафо - Анди Мъри (не преди 22:00 часа)

Винъс Уилямс - Даяна Ястремска (не преди 00:00 часа)

Денис Шаповалов - Марин Чилич (не преди 02:00 часа, 23 август)

Корт 17, начало 18:00 часа:

Николоз Басилашвили - Феликс Оже-Алиасим (18:00 часа)

Кайл Едмънд - Кевин Андерсън (не преди 20:00 часа)

Дона Векич - Виктория Азаренка (не преди 22:00 часа)

Сам Куери - Милош Раонич (не преди 00:00 часа)

Алисън Риск - Аманда Анисимова (не преди 02:00 часа, 23 август)

Корт 10, начало 18:00 часа:

Анастасия Севастова - Кристина Младенович (18:00 часа)

Беноа Пер - Борна Чорич (не преди 20:00 часа)

Лойд Харис - Тейлър Фриц ( не преди 22:00 часа)

Ричардас Беранкис - Томи Пол (не преди 00:00 часа)

Корт 7, начало 18:00 часа:

Хедър Уотсън - Бернарда Пера (18:00 часа)

Вероника Кудерметова - Айла Томлянович (не преди 20:00 часа)

Ализе Корне - Катрин МакНали (не преди 22:00 часа)

Каролина Мухова - Ан Ли (не преди 00:00 часа)

Корт 11, начало 18:00 часа:

Ян-Ленард Щруф - Алекс Де Минор (18:00 часа)

Камерън Нори - Райли Опелка (не преди 20:00 часа)

Филип Крайнович - Салваторе Карузо (не преди 22:00 часа)

Хуан Себастиан Кабал/Робърт Фара - Джейми Мъри/Неал Скупски (не преди 00:00 часа)

Корт 12, начало 18:00 часа:

Пабло-Кареньо Буста - Душан Лайович (18:00 часа)

Раджийв Рам/Джо Солсбъри - Кристин Гарин/Каспър Рууд (не преди 20:00 часа)

Уесли Кулхоф/Никола Мектич - Карен Хачанов/Андрей Рубльов (не преди 22:00 часа)

Жан-Жулиен Рожер/Хория Текау - Жереми Шарди/Фабрис Мартин (не преди 00:00 часа)

Корт 14, начало 18:00 часа:

Джон Пиърс/Майкъл Винъс - Даниел Еванс/Давид Гофен (18:00 часа)

Хуберт Хуркач/Джон Иснър - Макс Пърсел/Люк Савил (не преди 20:00 часа)

Рейвън Клаасен/Оливер Марах - Тим Пуец/Александър Зверев (не преди 22:00 часа)

 

 

 

 

Тенис форум / дискусия / коментари на живо

Оцени тази статия:
Програмата за първия ден на W&S Open Анисия Стоева

Коментари





Следвайте ни в Facebook