Програмата за първия ден в Мелбърн: Гришо, Федерер, Надал и Мъри излизат на корта

от в 09:27 на 12.01.2019
Калоян Пламенов

Програмата за първия ден на Откритото първенство на Австралия вече е ясна, а Григор Димитров ще стартира своето участие през нощта в неделя срещу понеделник. Неговият мач срещу Янко Типсаревич ще бъде втори на "1573 Арена" и ще започне при всички положения не преди 3:00 - 3:30 часа през нощта българско време.

Хасковлията и сърбинът ще излязат на корта веднага след Ализе Корне и Джесика Понше, които ще започнат от 2:00 часа българско време през нощта. 

В първия ден на турнира участието си ще започнат Роджър Федерер, Рафал Надал, Мария Шарапова, както и Анди Мъри, който вчера обяви неприятната новина, че тази година ще бъде последната му в тура и турнирът в Мелбърн може да се окаже и последен в неговата кариера.

Ето и програмата за първия ден на Australian Open:

"Род Лейвър Арена", след 02,00 часа българско време:
Мария Шарапова - Хариет Дарт
Джеймс Дъкуорт - Рафаел Надал
Полона Херцог - Ангелик Кербер
не преди 10,00 часа:
Алисон ван Уйтванк - Каролина Вожняцки
Денис Истомин - Роджър Федерер

"Маргарет Корт Арена", след 02,00 часа:
Юлия Гьоргес - Даниеле Колинс
Слоун Стивънс - Тейлър Таунзенд
Алекс до Минор - Педро Соуса
не преди 10,00 часа:
Ашли Барти - Луксука Кумкум
Марин Чилич - Бърнард Томич

"Мелбърн Арена", след 02,00 часа:
Кевин Андерсън - Адриан Манарино
Мария Сакари - Йелена Остапенко
Кайл Едмънд - Томаш Бердих
не преди 09,00 часа:
Роберто Баутиста-Агут - Анди Мъри 
Петра Квитова - Магдалена Рибарикова

Корт "1573 Арена, след 02,00 часа:
Джесика Понше - Ализе Корне
Григор Димитров - Янко Типсаревич 
Алисън Риск - Кики Бертенс
Матю Ебдън - Ян Ленард Щруф

Корт 3, след 02,00 часа:
Ана Калинская - Арина Сабаленка
Стефанос Циципас - Матео Беретини
Елен Перес - Яфан Ван
Фелисиано Лопес - Джордан Томпсън

Корт №5, след 02,00 часа:
Кристофът Еубанкс - Николоз Басилашвили
Моника Пуиг - Анастасия Павлюченкова
Юлия Путинцвва - Барбора Стрицова
Ирина Бегу - Андреа Петкович

Корт №7, след 02,00 часа:
Астра Шарма - Присила Хон
Паула Бадоса Гиберт - Кимбърли Биръл
Петер Гойовчик - Карен Хачанов
Федерико Делбонис - Джон Милман

Корт №8, след 02,00 часа:
Дона Векич - Кристина Младенович
Бетани Матек Сандс - Зу Хивс
Райли Опелка - Джон Иснър
Гаел Монфис - Дамир Джумхур

Корт №10, след 02,00 часа:
Майкъл Мо - Раду Албот
Онс Жабур - Тимеа Бабош
Андрей Рубльов - Макдоналд Макензи

Корт 12, след 02,00 часа:
Кети Бултър - Екатерина Макарова 
Беатрис Хадад Мая - Бернарда Пера
Мирза Башич - Хенри Лааксонен
Камерън Нори - Тейлър Фриц

Корт 13, след 02,00 часа:
Миомар Кечманович - Фернандо Вердаско 
Джейсън Кублер - Томас Фабиано
Белинда Бенчич - Катерина Синякова 
Кирстен Флипкенс - Александра Саснович

Корт 15, след 02,00 часа:
Сорана Кърстя - Ребека Петерсон
Франсис Тиафо - Прайнеш Гунасваран
Анет Контавейт - Сара Сорибес Тормо
Андреас Сепи - Стив Джонсън

Корт 19, след 02,00 часа:
Исалин Бонавентуре - Сакия Викъри 
Леся Цуренко - Екатерина Александрова
Татсума Ито - Даниел Евънс
Йошихито Нишиока - Тенис Сандгрен

Корт 20, след 02,00 часа:
Маркета Вондрусова - Евгения Родина
Пабло Куевас - Душан Лайович
Рудолф Молекер - Диего Шварцман
Вера Лапко - Йохана Ларсон (започва не преди 8:00 часа)

Корт 22, след 02,00 часа:
Стефано Травалия - Гуидо Андреоци 
Моника Никулеску - Аманда Анисимова 
Виктор Троицки - Роберто Карбалес Баена 

Играй и спечели билети за Sofia Open с Tennis.bg

 

Оцени тази статия:
Програмата за първия ден в Мелбърн: Гришо, Федерер, Надал и Мъри излизат на корта Калоян Пламенов
Теми:  
григор димитров | открито първенство на австралия | рафаел надал | роджър федерер | тенис | тенис бг | тенис бг игра | тенис бг новини | тенис бг прогнози | тенис новини

Коментари



Още по темата

Следвайте ни в Facebook