Путинцева изненада Винъс Уилямс, Кербер продължава напред (видео)

от в 00:13 на 08.04.2016
Теодор Кафеджиев

Винъс Уилямс изненадващо допусна отпадане току преди четвъртфиналите на турнира в Чарлстън. Представящата Казахстан Юлия Путинцева я надигра след 7:6(5), 2:6, 6:4.

В третия сет Уилямс допусна сериозен спад в представянето си и загуби пет от последните шест гейма, а с това й мача.

Така Уилямс пропусна възможност да се завърне в топ 10 на световната ранглиста. За Путинцева пък това е втора победа над топ 20 състезателка за 2016-а. Тя ще играе със Сара Ерани или Сам Стосър в следващата фаза.

В същото време поставената под №1 Ангелик Кербер постигна победа с 6:2, 6:3 над №142 Кристина Кучова. По този начин германката продължава успешно защитата на титлата си от миналата година.

Путинцева изненада Винъс Уилямс, Кербер продължава напред (видео) Теодор Кафеджиев
ангелик кербер | винъс уилямс | тенис турнир в чарлстън | чарлстън | юлия путинцева