Сесил Каратанчева с нов силен мач в САЩ, достигна до полуфиналите

от в 21:22 на 12.04.2019

Сесил Каратанчева продължава с отличното си представяне на турнира в Пелъм, САЩ.

Тя достигна до 1/2-финалите, след като победи с лекота полякинята Катаржина Кава след 6:3, 6:1 за час и 15 минути игра.

Българката започна колебливо мача и загуби първите два гейма в първия сет, но след това се окопити и след четири поредни гейма и два пробива обърна развоя на събитията, на корта. В деветия гейм на първата част Сесил проби отново и спечели лесно сета на откриването.

Във втория сет тя имаше още по-лесна задача и с пробиви във втория и четвъртия гейм, както и със 100% спечелени подавания в частта си спечели място на 1/2-финалите.

В спор за място на финала тя ще срещне Каролин Долхайд, която е американка и заема 180-ото място в световната ранглиста.

Сесил Каратанчева с нов силен мач в САЩ, достигна до полуфиналите Калоян Пламенов