от в 15:21 на 27.10.2018

Адриан Андреев ще играе за трето място по време на "Мастърс" за юноши събира осемте най-добри юноши до 18 години. В изключително равностоен полуфинал Андреев отстъпи с 6:7(4), 3:6 на Брандън Накашима от САЩ.

Адриан започна по-добре срещата и първи стигна до пробив за 2:1. При 4:2 Накашима направи рибрейк, но Андреев отговори с нов пробив за 5:4. При този резултат нашето момче имаше сетбол, но не успя да се възползва и така се стигна до тайбрек. В него Накашима поведе с 6:3 точки и при втората си възможност спечели сета за 64 минути игра.

Загубата на първата част се отрази негативно на Адриан и той допусна изоставане от 1:4 във втората част. Ади върна един пробив и намали на 3:4, но загуби следващите два гейма, а с това и мача 1 час и 48 минути игра.

Така утре Андреев ще спори срещу олимпийския шампион Юго Гастон от Франция.