Адриан Андреев продължава напред, вече е на полуфинал!

от в 12:35 на 27.11.2020
Димитър Беловски

Българинът Адриан Андреев продължава перфектното си представяне на турнира от ITF в Ираклион! Той надделя над германеца Тимо Щодер след 6:3, 6:3 и вече е на полуфинал.

Андреев проби още в първия гейм на мача, но Щодер съумя веднага да изравни. Същото нещо се повтори малко по-късно – Ади проби за 3:2, но германецът отново реализира рибрейк. Въпреки това обаче нашето момче показа характер и след нови два поредни брейка си спечели сета след 6:3 гейма.

Във втория сет само един-едниствен пробив бе достатъчен за софиянецът да спечели мача. Той реализира брейк на нула за 5:3 и след това спечели лесно сета, а с това и мача.

Българинът не е загубил и сет до този момент в надпреварата. Следващият съперник на нашето момче ще е някой измежду Райън Пенистън и Гийс Броуър.