Адриан Андреев записа трета поредна победа в САЩ

от в 10:05 на 26.09.2019

Адриан Андреев се класира за втория кръг на турнира за мъже в Харлинген, щата Тексас, с награден фонд от 25 хиляди долара.

Андреев победи с 6:3, 6:3 Феликс Корвин от САЩ. Адриан спечели четири поредни гейма от 2:3 до 6:3 по пътя към успеха в първия сет. Във втората част Андреев постигна четири пробива за да затвори мача за 91 минути игра.

Във втория кръг Адриан ще играе срещу номер 8 в схемата Андрю Уотсън от Великобритания. Това беше трети пореден успех без загубен сет за родната тенис надежда. Преди това Андреев постигна победи в квалификациите с 6:4, 6:3 Хънтър Хек от САЩ и с 6:2, 6:2 над друг представител на домакините Лейтън Алън.

Това е първи турнир за Андреев след контузията в лявата китка, която го принуди да се откаже на "Ролан Гарос" в началото на юни.