Джесика Пегула вдигна титлата във Вашингтон!

от в 02:50 на 05.08.2019
Джесика Пегула е новата кралица на Вашингтон! Американката победи Камил Джорджи с убедителното 6:2 6:2 за едва 59 минути игра, за да се поздрави с първия трофей в своята кариера!

Представителката на домакините започна ударно с моментален пробив, който скоро бе затвърден за 2:0. Джорджи се стремеше да стои близо в резултата до съперничката си, но Пегула просто бе прекален добра в тези моменти и след нов пробив на сметката си, затвърден след поредния безметежен сервис гейм, Джесика бе на един сет от мечтания триумф.

Изображение

Във втората част сюжетът бе подобен, като фаворитката на домакините отново започна с 2:0, само че вторият пробив дойде още по-рано този път, като това се случи при 3:1 в полза на Пегула. 79-тата в света затвърди набързо за 5:1, когато Джорджи все пак стори необходимото, за да остане жива в мача, спечелвайки последното си подаване в мача, но след нов безответен сервис гейм, спечелен на 15, Пегула се поздрави с титлата във Вашингтон, както и с първия си трофей в своята кариера!