Джокович не даде шанс на Хачанов и изравни за Сърбия срещу Русия

от в 14:24 на 22.11.2019

Новак Джокович изравни резултата за Сърбия срещу Русия в 1/4-финалите за Купа "Дейвис" в Мадрид, след като надделя над Карен Хачанов след 6:3, 6:3 за час и 16 минути.

Джокера проби своя противник в четвъртия гейм на първия сет, а след това си взе всички подавания до края. Във втория сет всичко се реши след два пробива на Ноле, които паднаха в седмия и деветия гейм.

Преди това руснаците бяха взели аванс след победата на Андрей Рубльов над Филип Крайнович с 6:1 6:2.

От 15:00 часа българско време Типсаревич и Троицки ще излязат срещу Хачанов и Рубльов при двойките и този мач ще бъде от най-голямо значение.

Джокович не даде шанс на Хачанов и изравни за Сърбия срещу Русия Калоян Пламенов
карен хачанов | купа дейвис | новак джокович | русия | сърбия | тенис | тенис бг | тенис новини