Джокович започна с лесна победа защитата на титлата си в Синсинати

от в 05:42 на 14.08.2019

Шампионът Новак Джокович започна с победа участието си в Синсинати, след като в мач от втория кръг на турнира успя да преодолее американеца Сам Куери след 7:5, 6:1 за 1 час и 19 минути игра.

В първия сет Джокера изоставаше с пробив още в първия гейм, но в шестия гейм успя да го върне и да изравни резултата на 3:3. Последваха няколко гейма в които двамата печелеха с лекота, но в последния дванадесети гейм сърбинът проби и си взе сета.

Във втория сет обаче задачата на сръбския тенисист бе доста по-лесна и с пробиви в четвъртия и шестия гейм той стигна до успеха в него, както и в самия мач.

Негов следващ противник ще бъде победителят от двойката между Пабло Кареньо Буста и Джон Иснър.

Джокович започна с лесна победа защитата на титлата си в Синсинати Калоян Пламенов
новак джокович | сам куери | тенис | тенис бг | тенис новини | тенис турнир в синсинати