Джокович започна защитата на титлата си в Шанхай с лесна победа

от в 14:46 на 09.10.2019

Новак Джокович започна с лесна победа защитата на титлата си на сингъл в Шанхай, след като в мач от втория кръг преодоля младия канадец Денис Шаповалов след 6:3, 6:3 за малко над час игра.

В първия сет сърбинът проби противника си в осмия гейм и след това без трудности си взе подаването на нула, за да спечели сета.

Вторият сет започна равностойно, но в петия гейм отново Ноле стигна до пробив и в крайна сметка интригата бе тотално "убита". Сърбинът довърши своя противник с още един пробив в последния девети гейм.

Това е трети мач за тази година между двамата от тура, като до момента сърбинът има три победи и само един загубен сет от младия състезател.

В третия кръг Ноле ще се изправи срещу американския гигант Джон Иснър.

Джокович започна защитата на титлата си в Шанхай с лесна победа Калоян Пламенов
денис шаповалов | новак джокович | тенис | тенис бг | тенис новини | тенис турнир в шанхай