Федерер, Джокович и Надал ще трябва да спечелят два мача в четвъртък, за да се класират за четвътфиналите в Рим (програма)

от в 02:51 на 16.05.2019
В
Поради днешните дъждовни условия в Рим, които не позволиха нито един мач да бъде изигран, програмата за утрешния ден ще бъде изключително натоварена, като множество тенисисти ще трябва да спечелят две срещи, ако искат да се класират на четвъртфиналите в италианската столица. Част от тези тенисисти са и Роджър Федерер, Новак Джокович и Рафаел Надал, като уникалният шанс да видим в действие Голямата Тройка два пъти в един ден е относително голям, стига те да съумеят да спечелят мачовете си от втория кръг, за да достигнат съответно и третия. Очакват ни и много други вълнуващи мачове, като прогнозата за утре в Рим предвещава слънчево време, което е страхотна новина за нас - феновете! А ето и пълната програма за утрешния дълъг тенис ден:

Централен корт (11:00)

  1. Наоми Осака [1] - Доминика Цибулкова

  2. Жоао Соуса - Роджър Федерер [3]

  3. Новак Джокович [1] - Денис Шаповалов (не преди 14:00) 

  4. Винъс Уилямс [WC] - Джоана Конта ИЛИ Слоун Стивънс [7]

  5. Николоз Басилашвили [14] - Жереми Шарди ИЛИ Рафаел Надал [2] (не преди 20:30) 

  6. Анет Контавейт [14] ИЛИ Мария Сакари [Q] - Юлия Путинцева ИЛИ Петра Квитова [2] (не преди 21:00) 


Грандстенд (11:00) 

  1. Аманда Анисимова [LL] - Кики Бертенс [6]

  2. Жереми Шарди - Рафаел Надал [2]

  3. Юлия Путинцева - Петра Квитова [2] (не преди 14:00) 

  4. Матео Беретини [WC] - Диего Шварцман ИЛИ Алберт Рамос-Виньолас [Q]

  5. Борна Чорич [13] - Жоао Соуса ИЛИ Роджър Федерер [3]

  6. Новак Джокович [1] ИЛИ Денис Шаповалов - Филип Колшрайбер ИЛИ Марко Чекинато [16]


Пиетранджели (11:00) 

  1. Доминик Тийм [5] - Фернандо Вердаско

  2. Симона Халеп [3] - Маркета Вондрушова

  3. Раду Албот - Фабио Фонини [10]

  4. Наоми Осака [1] ИЛИ Доминика Цибулкова - Михаела Бузарнеску ИЛИ Юлия Гьоргес [16]

  5. Симона Халеп [3] ИЛИ Маркета Вондрушова - Дария Касаткина ИЛИ Катерина Синиякова

  6. Стефанос Циципас [8] ИЛИ Яник Синер [WC] - Раду Албот ИЛИ Фабио Фонини [10]


Корт 1 (11:00) 

  1. Гарбинье Мугуруса - Даниел Колинс

  2. Ализе Корне [Q] - Карла Суарес Наваро

  3. Стефанос Циципас [8] - Яник Синер [WC]

  4. Доминик Тийм [5] ИЛИ Фернандо Вердаско - Карен Хачанов [11]

  5. Ник Кирьос ИЛИ Каспър Рууд [Q] - Давид Гофен ИЛИ Хуан Мартин дел Потро [7]


Корт 2 (11:00) 

  1. Джоана Конта - Слоун Стивънс [7]

  2. Мадисън Кийс [13] - София Кенин

  3. Филип Колшрайбер - Марко Чекинато [16] (не преди 14:00) 

  4. Виктория Азаренка [WC] - Гарбинье Мугуруса ИЛИ Даниел Колинс

  5. Марин Чилич [9] ИЛИ Ян-Ленард Щруф - Тейлър Фриц [Q] ИЛИ Кей Нишикори [6]


Корт 3 (11:00) 

  1. Кристина Младенович [Q] - Белинда Бенчич

  2. Марин Чилич [9] - Ян-Ленард Щруф

  3. Ник Кирьос - Каспър Рууд [Q]

  4. Мадисън Кийс [13] ИЛИ София Кенин - Каролина Плишкова [4]


Корт 4 (11:00) 

  1. Диего Шварцман - Алберт Рамос-Виньолас [Q]

  2. Тейлър Фриц [Q] - Кей Нишикори [6]

  3. Давид Гофен - Хуан Мартин дел Потро [7]

  4. Ашли Барти [8] - Кристина Младенович [Q] ИЛИ Белинда Бенчич


Корт 6 (11:00) 

  1. Михаела Бузарнеску - Юлия Гьоргес [16]

  2. Дария Касаткина - Катерина Синиякова

  3. Анет Контавейт [14] - Мария Сакари [Q] (не преди 14:00) 

  4. Ализе Корне [Q] ИЛИ Карла Суарес Наваро - Аманда Анисимова [LL] ИЛИ Кики Бертенс [6]


Ето как да гледаме тенис мачовете безплатно

Оцени тази статия:
Федерер, Джокович и Надал ще трябва да спечелят два мача в четвъртък, за да се класират за четвътфиналите в Рим (програма) В

Коментари





Следвайте ни в Facebook