от в 14:20 на 19.07.2024

Олимпийските игри започват след една седмица, а резултатите на Рафаел Надал на ATP 250 турнира в Бощад дават все по-големи надежди около представянето му във френската столица.

Матадора се класира за своя първи четвъртфинал на любимата си клей настилка от 2022-ра година насам. Испанецът не загуби сет срещу Лео Борг и Камерън Нори, а днес пред него застава сериозно предизвикателство в лицето на Мариано Навоне, който е известен, като специалист на тази настилка. Любопитно е да се спомене, че всички победи (26) на световния номер 36 през настоящия сезон са дошли на червена настилка.

Това ще е първи мач помежду им, като двубоят ще стартира някъде след 14:00 часа българско време. а вие ще имате възможността да го проследите чрез предоставените от нас линкове:

Линк 1 (изисква регистрация, но е с най-добро качество)

Линк 2

Линк 3

Гледайте на живо: Рафаел Надал срещу Мариано Навоне в четвъртфиналите на турнира в Бощад Елеонора Александрова