Григор излиза във вечерната сесия на Корт 3 (пълна програма)
Утре нашето момче излиза срещу Куевас в 9:30, а всичко най-интересно следете на нашия сайт!
mvtennisworld.com
Rod Laver Arena ( започват в 2:00 ч.)
1. Слоун Стивънс - Тимеа Бабош
2. Ашли Барти - Яфан Ван
3. Дан Евънс - Роджър Федерер ( не преди 5:00 ч.)
4. Беатрис Хадад Мая - Анджелик Кербер ( не преди 10:00 ч.)
5. Матю Ебдън - Рафаел Надал
Margaret Court Arena ( започват в 2:00 ч.)
2. Кевин Андерсън - Франсис Тиафо
3. Йохана Ларсон- Каролин Вожняцки ( не преди 10:00 ч.)
4. Алекс де Минор - Хенри Лааксонен ( не преди 10:00 ч.)
5. Мария Шарапова - Ребека Петерсон
Melbourne Arena ( започват в 2:00 ч.)
1. Анет Контавейт - Александра Саснович
2. Марин Чилич - Макензи МакДоналд
3. Кейти Боутър - Арина Сабаленка
4. Роберто Баутиста Агут- Джон Милман ( не преди 8:00 ч.)
Корт 3 ( започват в 2:00 ч.)
1. Стефанос Циципас - Виктор Троицки
2. Астра Шарма - Мария Сакари
4. Астра Шарма - Мария Сакари
4. Григор Димитров - Пабло Куевас ( не преди 9:30 ч.)
1573 Arena ( започват в 2:00 ч.)
1. Каролин Гарсия - Зоуи Хайвс
2. Джордан Томпсън - Андреас Сепи
3. Геал Монфис - Тейлър Фриц
4. Петра Квитова - Ирина-Камелия Бегу ( не преди 8:00 ч.)
mvtennisworld.com
Rod Laver Arena ( започват в 2:00 ч.)
1. Слоун Стивънс - Тимеа Бабош
2. Ашли Барти - Яфан Ван
3. Дан Евънс - Роджър Федерер ( не преди 5:00 ч.)
4. Беатрис Хадад Мая - Анджелик Кербер ( не преди 10:00 ч.)
5. Матю Ебдън - Рафаел Надал
Margaret Court Arena ( започват в 2:00 ч.)
1. Анастасия Павлюченкова - Кики Бертенс
2. Кевин Андерсън - Франсис Тиафо
3. Йохана Ларсон- Каролин Вожняцки ( не преди 10:00 ч.)
4. Алекс де Минор - Хенри Лааксонен ( не преди 10:00 ч.)
5. Мария Шарапова - Ребека Петерсон
Melbourne Arena ( започват в 2:00 ч.)
1. Анет Контавейт - Александра Саснович
2. Марин Чилич - Макензи МакДоналд
3. Кейти Боутър - Арина Сабаленка
4. Роберто Баутиста Агут- Джон Милман ( не преди 8:00 ч.)
Корт 3 ( започват в 2:00 ч.)
1. Стефанос Циципас - Виктор Троицки
2. Астра Шарма - Мария Сакари
4. Астра Шарма - Мария Сакари
4. Григор Димитров - Пабло Куевас ( не преди 9:30 ч.)
1573 Arena ( започват в 2:00 ч.)
1. Каролин Гарсия - Зоуи Хайвс
2. Джордан Томпсън - Андреас Сепи
3. Геал Монфис - Тейлър Фриц
4. Петра Квитова - Ирина-Камелия Бегу ( не преди 8:00 ч.)
Коментари
Избрани статии
Виж Детайли
Програмата в Маями: Григор в опит да спре черната серия срещу Зверев и да се класира за финал!
08:38 на 29.03.2024
Виж Детайли
В спор за място на финала: Григор ще се опита да прекъсне серия от 7 поредни загуби
03:31 на 29.03.2024
Виж Детайли
5-звездно представяне: Григор опустоши Алкарас в Маями и го лиши от мечтата му за "Слънчев дубъл"!
01:33 на 29.03.2024
Виж Детайли