Григор започва участието си на Уимбълдън (пълна програма за деня)

от в 16:03 на 30.06.2019
В


Григор Димитров бе изпратен на корт №15 зa стартa нa тазгодишното си участие на Уимбълдън, а срещата му ще се състои веднага след един двубой при жените и един такъв при мъжете. Освен него през утрешния ден на корта ще видим и cветовния номер едно при мъжете, Новак Джокович,  Александър Зверев, Даниил Медведев и Стан Вавринка. При жените пък учacтието cи ще започнат Наоми Осака, Винъс Уилямс и Каролина Плишкова.

Ето и пълната програма за деня:

Централен корт (започва в 15:00 часа):

  1. Новак Джокович - Филип Колшрайбер

  2. Юлия Путинцева - Наоми Осака

  3. Кайл Едмънд - Хауме Мунар


Корт №1 (започва в 15:00 часа):

  1. Симона Халеп - Алиаксандра Саснович

  2. Иржи Весели - Александър Зверев

  3. Винъс Уилямс - Кори Гоуф


Корт №15 (започва в 13:00 часа):

  1. Янко Типсаревич - Йошихито Нишиока


2.Маркета Вондрушова - Мадисън Бренгъл

3.Григор Димитров - Корентен Муте

4.Шуай Чжън - Каролин Гарсия

Корт №2 (започва в 13:00 часа):

  1. Стан Вавринка - Рубен Бемелманс

  2. Лин Чжу - Каролина Плишкова

  3. Томас Фабиано - Стефанос Циципас

  4. Каролине Вожняцки - Сара Сорибес


 Корт №3 (започва в 13:00 часа):

  1. Кевин Андерсън - Пиер Юг-Ербер

  2. Магдалена Рибарикова - Арина Сабаленка

  3. Кристи Ан - Анастасия Севастова

  4. Уго Юмбер - Гаел Монфис


Корт №4 (започва в 13:00 часа):

  1. Петер Гойовчик - Роберто Баутиста Агут

  2. Ана Шмиедлова - Моника Пуиг

  3. Даниелa Колинс - Зарина Дияс

  4. Лоренцо Сонего - Марсел Гранойерс


Корт №6 (започва в 13:00 часа):

  1. Полона Херцог - Виктория Кужмова

  2. Михаела Бузарнеску - Джесика Пегула

  3. Хуберт Хуркач - Душан Лайович

  4. Роберто Карбайес- Баена - Миомир Кецманович


Корт №7 (започва в 13:00 часа):

  1. Седрик Марсел-Стебе - Райли Опелка

  2. Каролина Мухова - Александра Крунич

  3. Андреа Арнаболди - Иво Корлович

  4. Далила Якупович - Кирстен Флипкенс


Корт №8 (започва в 13:00 часа):

  1. Даяна Ястремска - Камила Джорджи

  2. Ернест Гулбис - Леонардо Майер

  3. Пабло Кареньо- Буста - Алексей Попирин


Корт №9 (започва в 13:00 часа):

  1. Мари Бузкова - Мона Бартел

  2. Стив Дарсиc - Миша Зверев

  3. Вероника Кудерметова - Яселин Бонавертур

  4. Жереми Шарди - Мартин Клижан


Корт №10 (започва в 13:00 часа):

  1. Маргарита Гаспарян - Ана-Лена Фридсам

  2. Денис Кудла - Малек Джазири

  3. Анастасия Потапова - Жил Тайхман

  4. Ребека Петерсон - Янина Викмайер


Корт №11 (започва в 13:00 часа):

  1. Маркос Хирон - Фелисиано Лопес

  2. Ига Святек - Виктория Голубич

  3. Пабло Куевас - Дамир Джумхур


Корт №12 (започва в 13:00 часа):

  1. Кати Макнали - Хедър Уотсън

  2. Феликс Оже-Алиасим - Вашек Поспишил

  3. Прайнеш Гунесваран - Милош Раонич

  4. Ализе Корне - Виктория Азаренка


Корт №14 (започва в 13:00 часа):

  1. София Кенин - Астра Шарма

  2. Шелби Роджърс - Анет Контавейт

  3. Йозеф Ковалик - Робин Хаасе

  4. Беноа Пер - Хуан Игнасио Лондеро


Корт №16 (започва в 13:00 часа):

  1. Бернарда Пера - Мария Сакари

  2. Андреас Сепи - Николас Джари

  3. Камил Майaржак - Фернандо Вердаско

  4. Айла Томлянович - Дария Касаткина


Корт №17 (започва в 13:00 часа):

  1. Мадисън Кийс - Луксика Кумкум

  2. Петра Мертич - Дженифър Брейди

  3. Мариус Копил - Гуидо Пея

  4. Брадли Клан - Давид Гофен


Корт №18 (започва в 13:00 часа):

  1. Елина Свитолина - Дария Гаврилова

  2. Карен Хачанов - Сонва Квон

  3. Даниил Медведев - Паоло Лоренци

  4. Су-Вей Сие - Йелена Остапенко


Ето как да гледате на живо тенис БЕЗПЛАТНО

Оцени тази статия:
Григор започва участието си на Уимбълдън (пълна програма за деня) В

Коментари





Следвайте ни в Facebook