Хванаха "в крачка" Григор и Медведев, двамата май са с отнети шофьорски книжки
Голямата звезда на родния тенис Григор Димитров си навлече сериозни проблеми с властите в Монако.
Той и руснакът Данил Медведев са били заловени да шофират с превишена скорост и според информации на руското издание Sports.ru са с отнети книжки и глобени с по 750 евро.
Двамата са били хванати да шофират с превишена скорост заедно с още няколко нарушители, които са карали автомобили с регистрации от княжеството.
Българинът и руснакът са развили скорост между 160-180 км/час с луксозните си возила при ограничение от 110 км. на 20-километрова отсечка.
Идентичността на известните тенисисти бързо е била установена, но това не ги е спасило в случая.
Тепърва предстои обаче официално потвърждение на информацията за взетите книжки на двамата тенисисти.
Григор е шофирал с превишена скорост на връщане от демонстративния турнир на Патрик Муратоглу, който се провежда в Ница. Той спечели в събота срещу французина Никола Маю в мач без абсолютно никакво значение.
Лучший теннисист России Даниил Медведев и 19-я ракетка мира Григор Димитров в субботу попались на превышении скорости
— Sports.ruAugust 3, 2020
У них временно забрали права и оштрафовали на 750 евро
Виж още:
▶ "Ти ми спаси живота": Лекар с 28 години в тениса разкри защо Григор е най-специалният играч
▶ 2 контузии и една нова покана открехват вратите преди Григор за основната схема на US Open
▶ US Open пренебрегна Григор: Българинът в квалификациите с бивш финалист и Мастърс шампион
▶ Ранглисти: Героят Нестеров стъпи на нов връх след финала; рекорд и зa 17-годишния Иванов!