Индиън Уелс - програма петък

от в 14:13 на 08.03.2019
В
Стадион 1 (21:00) 

  1. Гарбинье Мугуруса [20] - Лоурън Дейвис [WC]

  2. Стефани Войгеле [Q] - Слоун Стивънс [4]

  3. Тейлър Фриц - Стийв Джонсън

  4. Виктория Азаренка - Серина Уилямс [10] (не преди 04:00) 

  5. Николас Хари - Франсис Тиафо (не преди 06:00) 


Стадион 2 (21:00) 

  1. Томаш Бердих - Фелисиано Лопез

  2. Даниел Еванс [Q] - Стан Вавринка

  3. Барбора Стрицова - Симона Халеп [2]

  4. Макензи Макдоналд - Жоао Соуса (не преди 04:00) 

  5. Елина Свитолина [6] - София Кенин (не преди 06:00) 


Стадион 3 (21:00) 

  1. Каролин Гарсия [19] - Дженифър Брейди [WC]

  2. Шуай Джън - Йелена Остапенко [22]

  3. Жереми Шарди/Милош Раонич - Новак Джокович/Фабио Фонини

  4. Тацума Ито [Q] - Джаред Доналдсън [WC]

  5. Стийв Джонсън/Доминик Тийм - Тейлър Фриц - Ник Кирьос [WC]


Стадион 4 (21:00) 

  1. Доналд Янг [WC] - Хуберт Хуркач

  2. Таро Даниел - Душан Лайович

  3. Пиер-Юг Ербер/Никола Маю [1] - Джон Иснър/Сам Куери

  4. Елиз Мертенс [16] - Аманда Анисимова [WC]

  5. Кики Бертенс [7] - Магда Линет


Стадион 5 (21:00) 

  1. Петер Гойовчик - Андреас Сепи

  2. Хауме Мунар - Алексей Попирин [Q]

  3. Татяна Мария - Ашли Барти [12]

  4. Доминика Цибулкова [32] - Бианка Андрееску [WC]

  5. Роберто Карбайес Баена - Райън Харисън


Стадион 6 (21:00) 

  1. Дария Касаткина [14] - Маркета Вондрошова

  2. Ернест Гулбис - Алекс Болт [Q]

  3. Александър Зверев/Миша Зверев - Хуан Себастиан Кабал/Робърт Фара [5]

  4. Максимо Гонзалез/Кей Нишикори - Равен Клаасен/Майкъл Винъс [7]


Стадион 7 (21:00) 

  1. Мариуш Копил - Раду Албот [Q]

  2. Джоана Конта - Сю-Уей Хсие [27]

  3. Дария Гаврилова - Михаела Бузарнеску [29]

  4. Михаил Кукушкин - Филип Краинович [Q]

  5. Раджийв Рам/Джо Сализбъри - Бен МакЛаклан/Ян-Ленард Щруф


Стадион 8 (21:00) 

  1. Мию Като/Макото Ниномия - Ракел Атаво/Катерина Среботник

  2. Далила Якупович/Ирина Хромачева - Анна-Лена Гройнфелд/Луцие Храдецка

  3. Анастасия Павлюченкова/Анастасия Севастова [Alt] - Дженифър Брейди/Алисън Риск

  4. Аляксандра Саснович [31] - Катерина Козлова [Q]

  5. Шуко Аояма/Лидзия Марозава - Хао-Чинг Чанг/Латиша Чан [8]


Стадион 9 (21:00) 

  1. Лукаш Кубот/Марсело Мело [6] - Уезли Коолхоф/Стефанос Циципас

  2. Робин Хаасе - Денис Истомин [Q]

  3. Бернарда Пера - Кианг Уанг [18]

  4. Тенис Сандгрен - Адриан Манарино

  5. Хенри Континен/Джон Пиърс [8] - Николоз Басилашвили/Артем Ситак


Ето как да гледате на живо тенис БЕЗПЛАТНО

Оцени тази статия:
Индиън Уелс - програма петък В

Коментари





Следвайте ни в Facebook