Индиън Уелс - програма събота

от в 16:24 на 09.03.2019
В
Стадион 1 (21:00) 

  1. Стефанос Циципас [9] - Феликс Оже-Алиасим [WC]

  2. Гаел Монфис [18] - Леонардо Майер

  3. Петра Квитова [3] - Винъс Уилямс

  4. Новак Джокович [1] - Бьорн Фратанджело [Q] (не преди 04:00) 

  5. Наоми Осака [1] - Кристина Младенович (не преди 06:00) 


Стадион 2 (21:00) 

  1. Юлия Путинцева - Анджелик Кербер [8]

  2. Мадисън Кийс [17] - Мона Бартел

  3. Филип Колшрайбер - Ник Кирьос [31]

  4. Екатерина Александрова - Каролин Возняцки [13] (не преди 04:00) 

  5. Джордън Томпсън - Доминик Тийм [7] (не преди 06:00) 


Стадион 3 (21:00) 

  1. Арина Сабаленка [9] - Айла Томлянович

  2. Сам Куери - Милош Раонич [13]

  3. Мисаки Дой [Q] - Каролина Плишкова [5]

  4. Александър Зверев [3] - Мартин Клижан

  5. Йошихито Нишиока - Роберто Баутиста Агут [21]


Стадион 4 (21:00) 

  1. Алекс де Минор [23] - Маркос Гирон [Q]

  2. Анастасия Павлюченкова [11] - Мадисън Бренгъл [WC] (не преди 22:30) 

  3. Карен Хачанов/Даниил Медведев - Боб Брайън/Майк Брайън [4]

  4. Кирстен Флипкенс - Даниел Колинс [25]

  5. Кая Канепи - Юлия Гьоргес [15]


Стадион 5 (21:00) 

  1. Максимилиан Мартерер - Миомир Кечманович [LL]

  2. Моника Пиуг - Анет Контавейт [21] (не преди 22:30) 

  3. Ян-Ленард Щруф - Рикардас Беранкис [LL]

  4. Белинда Бенчич [23] - Алисън Ван Уйтванк


Стадион 6 (21:00) 

  1. Дона Векич [28] - Изалин Бонавентур [Q]

  2. Алберт Рамос-Виньолас - Марко Чекинато [15]

  3. Кристина Макхейл [Q] - Анастасия Павлюченкова [30]

  4. Лука Пуй/Стан Вавринка [WC] - Иван Додиг/Едуард Рожер-Васлен


Стадион 7 (21:00) 

  1. Ласло Джере [30/WC] - Гидо Андреоци

  2. Борна Чорич [11] - Иво Карлович

  3. Фелисиано Лопез/Диего Шварцман - Доминик Инглот/Франко Шкугор

  4. Рохан Бопана/Денис Шаповалов - Джейми Мъри/Бруно Соареш [2]


Стадион 8 (21:00) 

  1. Карла Суарес Наваро [26] - Наталия Вихлянцева [Q]

  2. Джесика Пегула [WC] - Лесия Цуренко [24]

  3. Кейтлин Крисчън/Ейжа Мухамад - Гарбинье Мугуруса/Карла Суарес Наваро [ALT]

  4. Габриела Дабровски/Йифан Жу [5] - Моника Никулеску/Абигейл Спиърс


Стадион 9 (21:00) 

  1. Никола Мектич/Орасио Себайос - Кайл Едмънд/Нийл Скъпски

  2. Жил Симон [27] - Малек Джазири

  3. Праджнеш Гунсваран [Q] - Николоз Басилашвили [17]

  4. Жан-Жулиен Рожер/Хориа Текау - Мартон Фучович/Гидо Пея


Ето как да гледате на живо тенис БЕЗПЛАТНО

Оцени тази статия:
Индиън Уелс - програма събота В

Коментари





Следвайте ни в Facebook