ИУ: Алкарас срещу своя тенис кошмар, Синер в битка с най-добрия младок в света (програма)

от в 06:14 на 12.03.2026
Елеонора Александрова

1/4-финалните сблъсъци в Индиън Уелс вече се оформиха, а днешният ден се очака да бъде повече от зрелищен, тъй като в него ще разберем всички полуфиналисти при мъжете и жените!

Сблъсъците за място във финалната четворка се очертават да са изключително вълнуващи, като програмата ще бъде открита с мачовете между Арина Сабаленка и новата серина Уилямс - Виктория Мбоко (най-новата представителка на топ 10), докато на втория корт Александър Зверев ще премери сили с новия възпитаник на Горан Иванишевич - Артур Фис.

Яник Синер ще премери сили с последната надежда на домакините и най-добър играч в света до 20 години- Лърнър Тиен, докато Карлос Алкарас ще има нелеката задача да премери сили с Камерън Нори, от когото е губил цели 3 пъти в своята кариера, включително и при последната им среща на миналогидшния Мастърс в Париж.

"Екзекуторът" на Новак Джокович и действащ шампион - Джак Дрейпър пък ще срещне бившия №1 Даниил Медведев, а две от големите звезди при дамите - Ига Швьонтек и Елена Рибакина ще играят съответно срещу Елина Свитолина и Джесика Пегула.

Stadium 1 (начало: 20:00)

1. Арина Сабаленка - Виктория Мбоко

2. Лърнър Тиен - Яник Синер (не преди 22:00)

3. Джесика Пегула - Елена Рибакина (не преди 02:00)

4. Карлос Алкарас - Камерън Нори (не преди 04:00)

Stadium 2 (начало: 20:00)

1. Артур Фис - Александър Зверев 

2. Линда Носкова - Талия Гибсън (не преди 22:00)

3. Елина Свитолина - Ига Швьонтек (не преди 23:30)

4. Джак Дрейпър - Даниил Медведев (не преди 02:00)


Форум - Дискусия на живо

Оцени тази статия:
ИУ: Алкарас срещу своя тенис кошмар, Синер в битка с най-добрия младок в света (програма) Елеонора Александрова
Теми:  
индиън уелс | камерън нори | карлос алкарас | програма

Коментари





Следвайте ни в Facebook