Кербер даде "геврек" на Касаткина в първия сет, но загуби в Торонто (видео)

от в 07:30 на 06.08.2019

Бившата лидерка на женския тенис Ангелик Кербер загуби доста злощастно още на старта на турнира в Торонто. Тя отстъпи на Дария Касаткина след 6:0, 2:6, 4:6, като интересното е, както се вижда, че по развитието на първия сет изобщо не се предвещаваше такъв завършек на мача.

Това е четвърта победа за Касаткина над германката, като общата статистика между двете в тура е осем изиграни мача и 4-4 победи. Тя ще срещне във втория кръг някоя от канадките измежду Южени Бушар и Бианка Андрееску, които играят помежду си на старта.

Кербер определено може да съжалява, тъй като в третия сет имаше преднина от пробив и 3:2 гейма, но последва голям срив в нейната игра и в крайна сметка бе победена.

Кербер даде "геврек" на Касаткина в първия сет, но загуби в Торонто (видео) Калоян Пламенов
ангелик кербер | дария касаткина | тенис | тенис бг | тенис новини | тенис турнир в торонто