Къде и кога ще можем да наблюдаваме полуфиналния мач на Григор Димитров?

от в 15:52 на 16.10.2021
Диана Андреева

Григор Димитров демонстрира феноменална форма през настоящата седмица на Мастърса в Индиън Уелс и се класира за своя първи полуфинал на турнир от такава категория от 2019-а година насам. Димитров си извоюва мястото във финалната четворка, надигравайки последователно Даниел Алтмайер, Райли Опелка, Даниил Медведев и Хуберт Хуркач, а по-късно тази вечер на родния ни представител му предстои да излезе в сблъсък за класиране на финала срещу Камерън Нори. Но кога и къде можем да проследил този двубой?

Пргормата за събота ще стартира в 21:00 часа българско време, като мачът на Григор е втори от графика, което означава, че ще започне не преди 23:30. Турнирът в Индиън Уелс е пряко предаван по Макс Спорт едно през цялата седмица, а това важи съответно и за полуфиналните мачове през днешния ден. Освен по телевията, срещата ще бъде излъчвана на живо и по обичайните линкове в Tennis.bg, така че да бъде достъпна за всеки, който има желание да подкрепи първата ни ракета.

Къде и кога ще можем да наблюдаваме полуфиналния мач на Григор Димитров? Диана Андреева