Лазаров се разправи с руснак в първия кръг на надпреварата в Скопие!

от в 17:11 на 08.06.2021

Александър Лазаров за втора поредна седмица взема участие на турнир от сериите "Фючърс" в Скопие, а българинът потегли с изключително изразителна победа над младия руснак Саврян Данилов - 6:2 6:1. Така Алекс се класира за втория кръг на надпреварата, където ще срещне един измежду Жан Тирон и Томас Юрешек.

Лазаров спечели откриващите пет гейма с лекота, като първата част продължи едва 23 минути и по всичко изглеждаше, че четвъртата ни ракета го очаква един рутинен мач. Непоставеният играч все пак оказа съпротива във втория сет, където играта вървеше напълно равностойно до 3:2 в полза на нашия сънародник, когато той отново покачи оборотите и се поздрави със заслужен успех.

Лазаров се разправи с руснак в първия кръг на надпреварата в Скопие! Калоян Соколов