1/4-финалите в Монте Карло: Мегасблъсъците Алкарас срещу Фис и Музети - Циципас (програма)
Сблъсъкът между Григор Димитров и Алекс Де Минор няма да е единственият интересен за деня, тъй като днес предстои да разберем имената на всички полуфиналисти в Монте Карло.
Предстои ни среща между Карлос Алкарас и новата млада надежда на световния тенис тенис - Артур Фис. Това ще е първи двубой между двамата на турнир на ниво ATP, а всеки един от тях има аргументите да излезе като победител, тъй като именно клеят е любимата настилка на Фис, който вчера разгроми Андрей Рубльов и така се класира за трети пореден Мастърс 1/4-финал
Очаква ни и сблъсък между два от най-красивите едноръки бекхенди. Действащият шампион Стефанос Циципас ще се опита да запише своята четвърта титла в Монте Карло, но пред него се изправя бронзовият медалист от Париж - Лоренцо Музети. Досега гъркът никога не е допускал поражение в петте си мача срещу италианеца, но към момента форма на Музети изглежда по-добра в турнира.
Надпреварата в Монте Карло със сигурност ще ни предложи и непоставен полуфиналист, тъй като един от измежду Алехандро Давидович Фокина и Алексей Попирин ще продължи към финалната четворка.
Court Rainier III (начало: 12:00)
1. Алехандро Давидович Фокина - Алексей Попирин
2. Артур Фис - Карлос Алкарас
3. Григор Димитров - Алекс Де Минор
4. Лоренцо Музети - Стефанос Циципас
Виж още:
▶ "Той е човекът": Алкарас поиска Григор да го обучи как се свалят най-добре момичета (видео)
▶ Барселона: 1/4-финалните мегасблъсъци Алкарас - Де Минор и Циципас - Фис (програма)
▶ Барселона: Алкарас мина като на шега през 3-кратен клей шампион и оформи зрелище с Де Минор!
▶ Първа топ 10 жертва в Барселона: Местен любимец разклати вярата у дуото Рубльов и Сафин!