Мугуруса започна шеметно в Индиън Уелс, чака Серина или Азаренка

от в 22:44 на 08.03.2019

Гарбине Мугуруса започна с победа участието си на силния турнир в Индиън Уелс и се класира за третия кръг на надпреварата след безпроблемен успех над представителката на домакините от САЩ Лорън Дейвис след 6:1, 6:3.

Това бе втора победа за испанката над тази противничка от също толкова мачове в тура, като тя няма загубен сет от нея. Срещата приключи за час и 36 минути игра, а Гарбине с лекота спечели първия сет след пробиви в четвъртия и шестия гейм.

Във втория сет испанката отново проби на два пъти, но този път в третия и деветия гейм, за да вземе частта. Пред нея обаче стои много голямо предизвикателство, тъй като следващата и противничка ще се определи от сблъсъка между Серина Уилямс и Виктория Азаренка.

Двете ще се изправят не преди 4:00 часа сутринта българско време.

Мугуруса започна шеметно в Индиън Уелс, чака Серина или Азаренка Калоян Пламенов
виктория азаренка | гарбине мугуруса | серина уилямс | тенис | тенис турнир в индиън уелс