Надал не се затрудни с Пея в Монреал, получи шанс за реванш срещу Фонини

от в 04:58 на 09.08.2019

Рафаел Надал се класира с лекота за 1/4-финалите на силния "Мастърс" в Монреал и направи порeдна крачка към защитата на титлата си, която спечели през изминалата 2018 година от същата надпревара.

Испанецът победи аржентинеца Гуидо Пея след 6:3, 6:4 за час и 42 минути игра и в следващия кръг ще се изправи срещу Фабио Фонини в спор за място на 1/2-финалната фаза от надпреварата.

В първия сет Матадора проби във втория гейм и това се оказа достатъчно за успеха в частта, а във втория сет двамата си размениха по пробив и след това се наложи испанецът да пробива в тилдановия седми гейм, като това се оказа и решителният пробив в сета.

Опитният тенисист има да си връща на следващия си противник за загубата в Монте Карло през тази година на 1/2-финалната фаза.

Надал не се затрудни с Пея в Монреал, получи шанс за реванш срещу Фонини Калоян Пламенов
гуидо пея | рафаел надал | тенис | тенис бг | тенис новини | тенис турнир в монреал | фабио фонини