Мачове на живо
LIVE
Тейлър Фриц 0643
Стефанос Циципас 15463

Програмата за неделя на Купа "Дейвис": Русия и Испания в пряк сблъсък за 1/4-финалите

от в 11:10 на 28.11.2021
Мирела Николова

Световното отборно първенство Купа "Дейвис" ще постави заключителния акорд на този изпълнен с вълнения сезон 2021, като същевременно ни предлага огромен набор от тенис емоции. След като през вчерашния ден Италия бе първата страна, осигурила си място на 1/4-финалите, днес е време да разберем и кои ще бъдат останалите нации, които ще продължат напред в битката за трофея. В действие за втори пореден ден ще видим отборът на Русия, предвождан от Даниил Медведев и Андрей Рубльов, като днес те ще излязат в пряк двубой срещу другия фаворит в група А - Испания, а ето и какъв е пълният график за неделния ден:

Великобритания - Чехия (начало 11:00 часа):

Великобритания

  • Камерън Нори
  • Даниел Еванс
  • Джо Солсбъри
  • Нийл Скупски 
  • Лиам Броуди

Чехия

  • Иржи Весели
  • Томаш Махац
  • Зденек Колар
  • Иржи Лехецка

Канада - Казахстан (начало 11:00 часа, мачовете ще се излъчват по Нова спорт):

Канада 

  • Феликс Оже-Алиасим 
  • Денис Шаповалов
  • Вашек Поспишил
  • Брейдън Шнур
  • Питър Полански

Казахстан

  • Александър Бублик
  • Михаил Кукушкин
  • Дмитри Попко
  • Александър Недовесов
  • Андрей Голубьов

Хърватия - Унгария (начало 11:00 часа):

Хърватия 

  • Марин Чилич 
  • Борна Годжо
  • Никола Мектич
  • Мате Павич
  • Нино Сердарушич

Унгария

  • Мартон Фучович
  • Атила Балаш
  • Зомбор Пирош
  • Фабиан Марошан
  • Мате Валкуш

Германия - Австрия (начало 17:00 часа):

Германия

  • Ян-Ленард Щруф
  • Доминик Кьопфер
  • Петер Гойовчик
  • Кевин Кравиц
  • Тим Пюц

Австрия 

  • Денис Новак
  • Юрий Родионов
  • Гералд Мелцер
  • Оливер Марах
  • Петер Освалд

Испания - Русия (начало 17:00 часа, мачовете ще се излъчват по Нова спорт):

Испания

  • Пабло Кареньо Буста
  • Карлос Алкарас
  • Алберт Рамос Виньолас
  • Фелисиано Лопес
  • Марсел Гранойерс

Русия

  • Даниил Медведев
  • Андрей Рубльов
  • Аслан Карацев
  • Карен Хачанов
  • Евгени Донской

САЩ - Колумбия (начало 17:00 часа):

САЩ 

  • Райли Опелка 
  • Джон Иснър
  • Франсис Тиафо
  • Джак Сок
  • Раджийв Рам

Колумбия

  • Даниел Галан
  • Николас Мея
  • Хуан Себастиан Кабал
  • Роберт Фарах

 

 

 

 


Спечели тенис сак, раница или шапка

Оцени тази статия:
Програмата за неделя на Купа "Дейвис": Русия и Испания в пряк сблъсък за 1/4-финалите Мирела Николова
Теми:  
atp | андрей рубльов | даниил медведев | купа дейвис | програма

Коментари





Следвайте ни в Facebook