Сандгрен: Как мразя този глупав спорт, писна ми от тенис

от в 12:34 на 02.02.2021
Диана Андреева

Тенис Сандгрен винаги е бил много емоционален по време на двубоите си. Миналата година американецът се самонаказа след загуба, тичайки гол в снега на отрицателни градуса температура, а днес по време на срещата си с представителя на домакините Джон-Патрик Смит, Сандгрен отново изпусна нервите си.

Тенис започна убедително участието си на Great Ocean Road Open, след като бе прекарал изминалите две седмици в строга карантина, но спад в нивото му вкара мача в решителна трета част. По време на последния сет американецът "избухна": "Как мразя този глупав спорт! Писна ми от тенис!".

Все пак в крайна сметка американецът се поздрави с успех в мача, а крайният резултат е 6:3 5:7 6:4, а следващият опонент на Сандгрен е италианеца Салваторе Карусо.

Сандгрен: Как мразя този глупав спорт, писна ми от тенис Диана Андреева