Шварцман прегази Фокина за час игра и се класира за четвъртфиналите в Париж

от в 14:56 на 05.11.2020

Диего Шварцман продължава с победите на силния "Мастърс" турнир в Париж, след като надделя над Алехандро Давидович Фокина в 1/8-финалите след 6:1, 6:1.

Аржентинецът не даде никакви шансове на своя противник и го победи за точно час и минута игра.

На 1/2-финалите той ще се изправи срещу победителя от битката между Алекс Де Минор и Данил Медведев.

В първия сет Шварцман започна шеметно и проби още във втория гейм, а след това проби и още веднъж в шестия, за да може да стигне до убедителния успех в частта.

Вторият сет също завърши със същия резултат, но този път гаучосът проби три пъти - в първия, третия и седмия гейм.

Шварцман прегази Фокина за час игра и се класира за четвъртфиналите в Париж Калоян Пламенов