Симон-Антони Иванов елиминира №2 в схемата, Лазаров отпадна в Ираклион

от в 14:14 на 21.11.2019

Нова вчечатляваща победа записа Симон-Антони Иванов на турнира по тенис на твърди кортове в Ираклион (Гърция) с награден фонд от 15 хиляди долара. Във втория кръг Иванов победи втория поставен Давид Поляк (Чехия) със 7:5, 6:3. Симон постигна решителен брейк в гейм номер 12 на първия сет. Във втората част Иванов дръпна с 4:1 и затвори мача с 6:3 за 1 час и 47 минути игра.

Александър Лазаров отстъпи с 4:6, 5:7 на Лени Хампел (Австрия).

В схемата на двойки Лазаров и Иванов, поставени под номер 4, излизат по-късно днес на четвъртфиналите срещу румънците Адриан Барбу и Стефан Палози.
Друг българин Мартин Димитров и представителят на домакините Александрос Скорилас пък ще се изправят срещу Том Кочевар-Десман (Словения) и Александър Лебедев (САЩ) в мач за място на полуфиналите при дуетите.

Симон-Антони Иванов елиминира №2 в схемата, Лазаров отпадна в Ираклион Калоян Пламенов