Вавринка елиминира Нишикори в Синсинати, Кириос също с победа (видео)

от в 10:23 на 16.08.2018

Стан Вавринка продължава победния си ход на "Мастърс" турнира в Синсинати, след като победи с 6:4, 6:4 Кей Нишикори във втория кръг.

Швейцарецът демонстрира на корта, че постепенно си връща старата добра форма и се справи с японеца за час и половина игра.

В първия сет Нишикори дръпна с пробив в четвъртия гейм, който затвърди след това. Неговият опонент обаче направи серия от пет поредни гейма, два от които след пробиви, и така спечели частта.

Вторият сет бе решен от само един пробив още в началния гейм.

В третия кръг Стан ще срещне унгареца Мартон Фучовиш, който се справи с Гилермо Гарсия Лопес в трисетова битка.

Напред в Синсинати продължава и Ник Кириос, който надделя над Борна Чорич след 7:6(1), 0:6, 6:3 за час и 50 минути игра. Той чака в третия кръг победителя от мача между Хьон Чун и Хуан Мартин Дел Потро.

Вавринка елиминира Нишикори в Синсинати, Кириос също с победа (видео) Калоян Пламенов
борна чорич | кей нишикори | ник кириос | Стан Вавринка | тенис турнир в синсинати