Животът след тениса: Олимпийска шампионка разкри, че е станала майка за първи път!

от в 10:56 на 14.08.2025
Елеонора Александрова

Моника Пуиг посрещна своята първа рожба на бял свят!. 31-годишната пуерториканка сложи край на кариерата си още преди 2 години, но завинаги ще остане като най-голямата не само енис легенда, но и спортна легенда на своята страна, след като спечели златния медал на Олимпиадата в Рио, което не беше постигано на подобен форум от представител на Пуерто Рико.

Тогава пуиг надви имена от ранга на Гарбинье Мугуруса, Петра Квитова и Андженик Кербер по пътя към олимпийската си титла, а освен това достигна до номер 26 в световната ранглиста и се поздрави с още два трофея на ниво WTA, но изглежда тези емоции по никакъв начин не могат да се сравнят с това, което Моника е изпитала само преди няколко дни.

Пуиг се омъжи за бившия тенисист Натан Рахит през ноември 2022-ра, а от този момент насам двамата живеят като едно щастливо семейство, което преди няколко дни се е увеличило с още един член.

Новинатата беше споделена от щастливата майка в социалните мрежи, като тя се похвали, че на 30-ти юли се е родила малката Мила Александра, описвайки станалото с лаконичното "Никога не съм знаела, че любов като тази съществува."

Източник: WTA Tennis

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Mónica Puig (@monicaace93)


Форум - Дискусия на живо

Оцени тази статия:
Животът след тениса: Олимпийска шампионка разкри, че е станала майка за първи път! Елеонора Александрова
Теми:  
wta | любопитно | моника пуиг

Коментари





Следвайте ни в Facebook