Мачове на живо
Очаквано начало 18:00ч.
Изабелла Шиникова
Сакия Викери

Програмата на "Ролан Гарос" за понеделник: Надал, Джокович и Серина ще играят

от в 17:15 на 26.05.2019
Калоян Пламенов

Вторият ден на "Ролан Гарос" също както първия се очертава да бъде изключително динамичен и интересен.

Участието си в турнира ще започнат Рафаел Надал, Новак Джокович, Серина Уилямс, Петра Квитова, Каролина Вожняцки и Доминик Тийм. 

Предстои да видим дали всички фаворити ще стигнат до победи в мачовете си или отново ще има големи изненади, както се случи с германката Ангелик Кербер, която изненадващо отпадне още след първия си мач.

Програмата за понеделник, 27-и май:

Корт "Филип Шатрие", след 12:00 часа българско време:
Каролина Вожняцки - Вероника Кудерметова
Янис Ханфман - Рафаел Надал
Новак Джокович - Хуберт Хуркач
Серина Уилямс - Виталия Дяченко

Корт "Сюзан Ленглен", след 12:00 часа:
Полин Пермантие - Кики Бертенс
Сорана Кърстя - Петра Квитова
Жо-Вилфред Цонга - Петер Гойовчик
Доминик Тийм - Томи Пол

Корт "Симон Матийо", след 12:00 часа:
Виктория Кузмова - Ализе Корне
Миша Зверев - Ришар Гаске
Стан Вавринка - Йозеф Ковалик
Барбора Стрицова - Саманта Стосър

Корт №1, след 12:00 часа:
Кайа Канепи - Юлия Гьоргес
Джесика Пегула - Ашли Барти
Аляж Бедене - Борна Чорич
Жереми Шарди - Кайл Едмънд

Корт №14, след 12:00 часа:
Пиер Юге Ербер - Данил Медведев
Зарина Диас - Одри Алби
Беноа Пер - Мариуш Копил
Мари Бузкова - Бианка Андрееску

Корт №7, след 12:00 часа:
Джоана Конта - Антония Лотнер
Людмила Самсонова - Дона Векич
Серхий Стаховски - Жил Симон
Денис Шаповалов - Ян-Ленард Щруф

Корт №6, след 12:00 часа:
Алексей Ватютин - Корентин Муте
Шуай Чжън - Варвара Лепченко
Елизе Мертенс - Тамара Зиданшек 
Максим Жанвие - Пабло Куевас

Корт №4, след 12:00 часа
Лорън Дейвис - Кристина Плишкова
Яник Маден - Кимер Копеянс
Хауме Мунар - Салваторе Карузо
Джулия Гато-Монтиконе - София Кенин

Корт №5, след 12:00 часа:
Пабло Кареньо Буста - Жоао Соуса
Анастасия Павлюченкова - Манди Минела
Хенри Лааксонен - Педро Мартинес
Михаела Бузарнеску - Екатерина Александрова

Корт №8, след 12:00 часа:
Диан Пери - Вера Лапко
Роберто Карбаес-Баена - Александре Мюлер
Юлия Путинцева - Ребека Петерсон
Раду Албот - Тенис Сандгрен

Корт №9, след 12:00 часа:
Николоз Басилашвили - Хуан Лондеро
Рейли Опелка - Кристиан Гарин
Даниел Колинс - Татяна Мария 
Алисън Риск - Андреа Петкович

Корт №10, след 12:00 часа:
Миомир Кечманович - Денис Кудла
Астра Шарма - Шелби Роджърс
Лойд Харис - Лукаш Росол
Куруми Нара - Далия Яупович

Корт №12, след 12:00 часа:
Филип Крайнович - Франсис Тиафо
Гуидо Андреоци - Гуидо Пея
Алиона Болсова - Вера Звонарьова
Су Вей Сие - Виктория Голубич

Корт №13, след 12:00 часа:
Алекс де Минор - Брадли Клан
Луксика Кумкум - Анастасия Севастова 
Даяна Ястремска - Карла Суарес Наваро
Рудолф Мьолекер - Александър Бублик

Кой ще спечели "Ролан Гарос"? Спечелете раница, ракета или маратонки HEAD

Оцени тази статия:
Програмата на "Ролан Гарос" за понеделник: Надал, Джокович и Серина ще играят Калоян Пламенов
Теми:  
новак джокович | открито първенство на франция | рафаел надал | ролан гарос | серина уилямс | тенис | тенис бг | тенис новини

Коментари



Следвайте ни в Facebook