Програмата в Синсинати: Вавринка срещу Мъри, Беретини - Тиафо и куп други мачове

от в 16:28 на 15.08.2022
Калоян Соколов

Днешният ден дава началото на надпреварата в Синсинати, която ще бъде смесена и в действие ще наблюдаваме най-добрите мъже и жени в света на тениса. Топ поставените пропускат по традиция откриващия кръг на турнира, но има достатъчно изявени имена и извън списъка на най-висококласираните играчи.

Безспорно най-интригуващият сблъсък днес е този между Анди Мъри и Станислас Вавринка, които поделят шест титли от Шлема помежду си. В момента обаче двамата са много далеч от най-добрата си форма, като се опитват да се завърнат в елита и евентуална победа би била от огромна полза за всеки един от тях.

Също така в действие ще видим Матео Беретини, който през миналата седмица претърпя разгромна загуба в Монреал от бъдещия щампион Пабло Кареньо Буста и определено ще търси реванш, но няма да му бъде никак лесно, тъй като среща Франсис Тиафо, а американецът е изключително опасен на надпреварите пред родна публика.

При дамите пък в действие ще видим бившата номер едно Виктория Азаренка, двукратната "мейджър" носителка Петра Квитова, както и действащата шампионка от Уимбълдън - Елена Рибакина.

Ето и пълна програма за откриващия ден на турнира в Синсинати:

централен корт (стартират не преди 18:00 часа)

1. Елена Рибакина - Маяр Шериф

2. Аманда Анисимова - Дария Касаткина 

3. Анди Мъри - Стан Вавринка

4. Матео Беретини - Франсис Тиафо (не преди 02:00 часа)

5. Ализе Корне - Слоун Стивънс (не преди 03:30 часа)

корт Grandstand (стартират не преди 18:00 часа)

1. Диего Шварцман - Алекс Молчан

2. Бенжамен Бонзи - Джон Иснър

3. Джил Тайхман - Петра Квитова (не преди 22:00 часа)

4. Кая Канепи - Виктория Азаренка (не преди 02:00 часа)

5. Григор Димитров - Денис Шаповалов 

корт Stadium 3 (стартират не преди 18:00 часа)

1. Роберто Баутиста Агут - Франсиско Серундоло 

2. Камерън Нори - Холгер Руне

3. Лейла Фернандес - Екатерина Александрова 

4. Себастиан Корда - Карен Хачанов (не преди 22:30 часа)

5. Тейлър Таунзенд - Айла Томлянович 

корт Porsche (стартират не преди 18:00 часа)

1. Аслан Карацев - Брендън Накашима 

2. Емил Руусувуори - Джей Джей Уулф

3. Катрин Макнали - Алиаксандра Саснович

4. Тереза Мартинцова - Нурия Парисас-Диас

5. Каролин Гарсия - Петра Мартич (не преди 00:00 часа)

корт 4 (започват не преди 18:00 часа)

1. Барбора Крейчикова - Вероника Кудерметова

2. Сара Сорибес Тормо - Алисън Риск (не преди 19:30 часа)

3. Марин Чилич - Жауме Мунар (не преди 21:00 часа)

4. Маркос Гирон - Давид Гофен

 

 

 


Ето как да гледате на живо тенис БЕЗПЛАТНО

Оцени тази статия:
Програмата в Синсинати: Вавринка срещу Мъри, Беретини - Тиафо и куп други мачове Калоян Соколов
Теми:  
atp | wta | анди мъри | виктория азаренка | елена рибакина | матео беретини | петра квитова | програма | синсинати | Стан Вавринка | франсис тиафо

Коментари





Следвайте ни в Facebook