Програмата за Ден 1 на АО: Начало на битките от първия турнир от Шлема за годината!

от в 11:45 на 16.01.2022
Мирела Николова

По-малко от 12 часа ни делят от началото на Откритото първенство на Австралия, като в ранните часове в понеделник ще започнат първите двубои от тазгодишната надпревара. В откриващия ден за турнира на корта предстои да се изиграят срещите от първи кръг както при мъжете, така и при жените, което означава, че сред тенисистите, които ще видим в действие в понеделник, са Рафаел Надал, Александър Зверев, Матео Беретини, а от женската част на турнира - Ашли Барти, Елина Свитолина, Наоми Осака.

През утрешния ден на корта трябваше да излезе и Новак Джокович, но след като деветкратният шампион бе депортиран по окончателното решение на Федералния съд на Австралия, то мястото му в схемата ще бъде заето от "щастлив губещ" в лицето на Салваторе Карузо.

Програмата за Ден 1 в Мелбърн: 

Rod Laver Arena (начало 02:00 часа):

1. Татяна Мария - Мария Сакари

2. Камила Осарио - Наоми Осака

3. Маркос Гирон - Рафаел Надал (не преди 05:00 часа)

4. Ашли Барти - Лесия Цуренко (начало 10:00 часа)

5. Александър Зверев - Даниел Алтмайер

Margaret Court Arena (начало 02:00 часа):

1. Фиона Феро - Елина Свитолина

2. Брандън Накашима - Матео Беретини

3. Цян Уанг - Коко Гоф

4. Фелисиано Лопес - Джон Милман (начало 10:00 часа)

5. Айла Томлянович - Паула Бадоса

John Cain Arena (начало 02:00 часа):

1. Ласло Джере - Денис Шаповалов

2. Хуберт Хуркач - Егор Герасимов

3. София Кенин - Мадисън Кийс (не преди 08:00 часа)

4. Хауме Мунар - Аслан Карацев

Kia Arena (начало 02:00 часа):

1. Белинда Бенчич - Кристина Младенович

2. Гаел Монфис - Федерико Кория

3. Камерън Нори - Себастиан Корда

4. Барбора Крейчикова - Андреа Петкович (не преди 08:00 часа)

1573 Arena (начало 02:00 часа):

1. Ариан Хартоно - Аманда Анисимова

2. Карен Хачанов - Денис Кудла

3. Онс Жабер - Нурия Парисас Диас (не преди 06:00 часа)

4. Салваторе Карузо - Миомир Кецманович (не преди 08:00 часа)

Корт 3 (начало 02:00 часа):

1. Александър Вукич - Лойд Харис

2. Даяна Ястремска - Медисън Бренгъл 

3. Виктория Азаренка - Пана Удварди (не преди 06:00 часа)

4. Яник Ханфман - Танаси Кокинакис (не преди 08:00 часа)

Пълния график за деня можете да разгледате тук:


Ето как да гледате на живо тенис БЕЗПЛАТНО

Оцени тази статия:
Програмата за Ден 1 на АО: Начало на битките от първия турнир от Шлема за годината! Мирела Николова
Теми:  
atp | wta | александър зверев | Аустрелиън Оупън 2022 | ашли барти | матео беретини | наоми осака | програма | рафаел надал

Коментари





Следвайте ни в Facebook