Мачове на живо
Приключил
Доминик Тийм 34
Марко Чекинато 66

Програмата за Ден 4: Дългоочакваният мач между Медведев и Кирьос в удобно време

от в 07:09 на 19.01.2022
Мирела Николова

Утрешният ден на Откритото първенство на Австралия обещава да бъде изключително вълнуващ, тъй като ще се състоят срещите от долната част на схемата и ще станем свидетели на сблъсъка, който се очаква с огромно нетърпение още от обявяването на жребия - този между два от най-интересните персонажи в елита на световния тенис - Даниил Медведев и Ник Кирьос, като началото на двубоя е в точно 10:00 часа българско време. До този момент двамата са се изправяли помежду си два пъти, като и от двата мача победител излиза екстравагантният австралиец.

В битка за място в третия кръг на надпреварата утре ще видим и най-добрият ни тенисист Григор Димитров, когото ще очакваме на корт №3 не преди 05:30 часа в мач срещу Беноа Пер. Освен тях в действие на корта ще видим още Стефанос Циципас, Андрей Рубльов, Анди Мъри и Яник Синер, а сред жените, които ще се борят за място в трети кръг, са Симона Халеп, Арина Сабаленка и Гарбине Мугуруса.

Програмата за четвъртък в Мелбърн: 

Rod Laver Arena (начало 02:00 часа):

1. Ализе Корне - Гарбине Мугуруса

2. Синю Уанг - Арина Сабаленка

3. Камил Майхржак - Алекс де Минор (не преди 05:30 часа)

4. Ник Кирьос - Даниил Медведев (начало 10:00 часа)

5. Симона Халеп - Беатрис Хаадад Мая

Margaret Court Arena (начало 02:00 часа):

1. Анет Контавейт - Клара Таусон

2. Хейли Баптист - Мадисън Инглис 

3. Себастиан Баес - Стефанос Циципас

4. Данка Ковинич - Ема Радукану (начало 10:00 часа)

5. Стийв Джонсън - Яник Синер

John Cain Arena (начало 02:00 часа):

1. Ига Швьонтек - Ребека Петерсон

2. Франсис Тиафо - Тейлър Фриц (не преди 04:00 часа)

3. Джан Шуей - Елена Рибакина

4. Анди Мъри - Таро Даниел (не преди 08:30 часа)

Kia Arena (начало 02:00 часа):

1. Андрей Рубльов - Рикардас Беранкис 

2. Саманта Стоусър - Анастасия Павлюченкова (не преди 04:00 часа)

3. Алехандро Давидович Фокина - Феликс Оже-Алиасим

1573 Arena (начало 02:00 часа):

1. Ана Конюх - Даниел Колинс

2. Даниел Еванс - Артур Риндеркнех

3. Роберто Баутиста Агут - Филип Колшрайбер

Корт 3 (начало 02:00 часа):

1. Диего Шварцман - Кристофър О'Конъл

2. Магда Линет - Дария Касаткина

3. Григор Димитров - Беноа Пер

 


Ето как да гледате на живо тенис БЕЗПЛАТНО

Оцени тази статия:
Програмата за Ден 4: Дългоочакваният мач между Медведев и Кирьос в удобно време Мирела Николова
Теми:  
atp | андрей рубльов | Аустрелиън Оупън 2022 | григор димитров | даниил медведев | Ник Кирьос | програма | симона халеп | стефанос циципас

Коментари





Следвайте ни в Facebook