Мачове на живо
Приключил
Ян-Ленард Щруф 65 2 6 1
Новак Джокович 77 6 2 6
Очаквано начало 03:00ч.
Леонардо Майер
Томи Пол

Програмата за първия ден на US Open: Григор излиза срещу Вавринка в удобен час

от в 11:50 на 25.08.2018
Калоян Пламенов

Григор Димитров излиза срещу Стан Вавринка в понеделник от 19:00 часа българско време в първия мач на "Артър Аш Стейдиъм". 

Двамата ще се срещнат в двубой от първия кръг на US Open, като се очертава между тях да се получи доста интересен сблъсък. 

Рафаел Надал, Симона Халеп, Анди Мъри и Хуан Мартин Дел Потро също ще започнат участието си от първия ден на предстоящия турнир от Големия шлем. 

Вижте и програмата за първия ден: 

Корт "Артър Аш, след 19,00 часа българско време:
Стан Вавринка - Григор Димитров 
Светлана Кузнецова - Винъс Уилямс
Серина Уилямс - Магда Линет
Рафаел Надал - Давид Ферер

Корт "Луис Армстронг", след 18,00 часа:
Симона Халеп - Кайа Канепи
Анди Мъри - Джеймс Дъкуорт
Слоун Стивънс - Евгения Родина
Виктория Азаренка - Виктория Кузмова
Хуан Мартин дел Потро - Доналд Йънг

Корт "Грандстенд", след 18,00 часа:
Сакия Викъри - Елина Свитолина
Джон Иснър - Брадли Клан
Зарина Диас - Каролина Плишкова 
Денис Шаповалов - Феликс Оже-Алиасим

Корт 17, след 18,00 часа:
Джак Сок - Гуидо Андреоци
Гарбине Мугуруса - Шуай Джън
Дона Векич - Анастасия Севастова 
Райън Харисън - Кевин Андерсън

Корт 5, след 18,00 часа:
Милош Раонич - Карлос Берлок
Онс Жабур - Ашли Барти
Сам Куери - Андреас Сепи
Мария Сакари - Ася Мохамед

Корт 10, след 18,00 часа:
Куруми Нара - Елизе Мертенс
Миша Зверев - Тейлър Фриц
Юлия Гьоргес - Ана Калинская
Доминик Тийм - Мирза Башич

Корт 13, след 18,00 часа:
Паоло Лоренци - Кайл Едмънд
Агниешка Радванска - Татяна Мария
Камерън Нори - Джордан Томпсън
Каролин Долихейд - Карина Витхофт 

Корт 4, след 18,00 часа:
Вера Лапко - Катерина Бондаренко
Хедър Уотсън - Екатерина Макарова 
Душан Лайович - Дамир Джумхур
Вашек Поспишил - Лукас Лацко

Корт 6, след 18,00 часа:
Алберт Рамос - Карен Хачанов
Ребека Петерсон - Анастасия Павлюченкова
Катинка вон Дайхман - Анхелина Калинина
Денис Кудла - Матео Беретини 

Корт 7, след 18,00 часа:
Дженифър Брейди - Ирина Бегу
Джейсън Кублер - Роберто Баутиста-Агут
Борна Чорич - Флориан Майер
Луксима Кумкум - София Кенин

Корт 8, след 18,00 часа:
Магдалена Рибарикова - Кианг Ван
Колин Алтамирано - Юго Умбер
Роберто Кабалес Баена - Мичел Крюгер
Мари Бузкова - Ана Богдан

Корт 9, след 18,00 часа:
Каспър Руд - Гуидо Пея
Аляж Бедене - Николоз Басилашвили
Петра Мартич - Луси Шафаржова
София Сорибес Торбо - Дария Гаврилова

Корт 11, след 18,00 часа:
Ваня Кинг - Наталия Вихлянцева
Фелисиано Лопес - Фернандо Вердаско
Барбора Стрицова - Даниеле Лао
Томи Робредо - Стефанос Циципас

Корт 12, след 18,00 часа:
Лойд Харис - Жил Симон
Камила Джорджи - Уитни Осуигве
Полона Херцог - Клеър Лиу
Денис Истомин - Стив Джонсън 

Корт 14, след 18,00 часа:
Жил Тайхман - Данила Якупович
Николас Хари - Петер Гойовчик
Жередми Шарди - Андрей Рубльов

Корт 15, след 18,00 часа:
Жил Мюлер - Лоренцо Сонего
Каролина Мухова - Даяна Ястребска
Катерина Козлова - Лара Аруабарена
Данил Медведев - Евгени Донской 

Прогнозирайте най-интересните мачове и спечелете награда от HEAD!


Познай победителите и спечели маратонки, сак или шапка

 

Оцени тази статия:
Програмата за първия ден на US Open: Григор излиза срещу Вавринка в удобен час Калоян Пламенов
Теми:  
us open | григор димитров | открито първенство на сащ | програма | Стан Вавринка

Коментари



Още по темата

Виж Детайли

  02:00 на 01.01.1970
h
Виж Детайли

h

  09:55 на 20.01.2020

Следвайте ни в Facebook