Програмата за сряда: Надал-Синер, Медведев-Карацев и куп други интересни двубои

от в 08:03 на 12.05.2021
Мирела Николова

Двубоите от втори кръг на Internazionali BNL d'Italia вече са в ход и след като през вчерашния ден няколко топ тенисисти, сред които и световният №1 Новак Джокович, си подпечатаха билета за осминафиналите, днес ще бъдат запълнени и останалите места в тази фаза на надпреварата. Сряда ще се превърне в истински празник за всеки тенис фен по света, тъй като ни предстоят редица меко казано интригуващи сблъсъци, които са натоварени с огромни очаквания за първокласен тенис и драматичен развой.

Надал - Синер, Медведев - Карацев, Тийм - Фучович са само част от двубоите, които ще очакваме с интерес днес, а на корта също така ще видим Симона Халеп, Наоми Осака и завръщането на Серина Уилямс, която не е участвала в официален мач от Откритото първенство на Австралия насам.

Програма за Ден 5:

Централен корт (начало 11:00 часа):

1. Доминик Тийм - Мартон Фучович 

2. Ашли Барти - Ярослава Шведова

3. Серина Уилямс - Надя Подороска

4. Матео Беретини - Джон Милман

5. Яник Синер - Рафаел Надал (не преди 19:00 часа)

Гранд Стенд Арена (начало 11:00 часа):

1. Роберто Баутиста Агут - Кристиан Гарин

2. Джанлука Магер - Лоренцо Сонего

3. Аслан Карацев - Даниил Медведев

4. София Кенин - Барбора Крейчикова

5. Анджелик Кербер - Симона Халеп

Корт "Пиетранджели" (начало 11:00 часа):

1. Сара Сорибес Тормо - Арина Сабаленка

2. Джесика Пегула - Наоми Осака

3. Александър Зверев - Уго Делиен

4. Марин Чилич - Стефанос Циципас

5. Денис Шаповалов - Стефано Травалия

Корт 1 (начало 11:00 часа):

1. Каролина Плишкова - Анастасия Севастова

2. Вера Звонарьова - Петра Квитова

3. Федерико Делбонис - Давид Гофен

Корт 2 (начало 11:00 часа):

1. Аманда Анисимова - Елина Свитолина

2. Гарбине Мугуруса - Бернарда Пера

3. Дженифър Брейди - Екатерина Александрова

4. Йелена Остапенко - Айла Томлянович

Корт 3 (начало 11:00 часа):

1. Мария Сакари - Кори Гоф

2. Каролин Гарсия - Вероника Кудерметова

3. Петра Мартич - Кристина Младенович 

4. Мадисън Кийс - Ига Швьонтек

Корт 4 (начало 11:00 часа):

1. Камерън Нори - Алехандро Давидович Фокина

2. Ян-Ленард Щруф - Андрей Рубльов

 

 

 


Ето как да гледаме БЕЗПЛАТНО тенис на живо

Оцени тази статия:
Програмата за сряда: Надал-Синер, Медведев-Карацев и куп други интересни двубои Мирела Николова
Теми:  
atp | wta | александър зверев | андрей рубльов | даниил медведев | доминик тийм | наоми осака | програма | рафаел надал | рим | серина уилямс | симона халеп

Коментари





Следвайте ни в Facebook