Скандали, агресия и полиция: Бивш №1 беше изхвърлен от бар в нетрезво състояние (видео)
Марсело Риос за пореден път попадна в новинарския поток по грешните причини. Лошото момче на световния тенис е решил за пореден път да се порадва на нощния живот в Сантиаго, но е прекалил с питиета и ситуацията е ескалирала. Бившият №1 е влязъл в разгорещен спор със своята партньорка и е започнал да заплашва клиентите на бара, които са се опитали да го успокоят.
В крайна сметка се е стигнало дотам, че тенис легендата е бил изведен от заведението с полицейска помощ във видимо нетрезво състояние. Към този момент Риос вече на няколко пъти е падал на земята и не оказва никаква съпротива при изхвърлянето му от бара, а самият финалист от Аустрелиън Оупън се извини в социалните мрежи за своето поведение, признавайки, че е изпил много повече, отколкото трябва и най-вече съжалява за проявената вербална агресия към своята приятелка.
"Не искам да захвърлям всичко красиво, което сме изградили заедно, защото една вечер съм се държал като глупак. Извинявам се на всички хора, към които съм проявил неуважение" - написа най-великият чилийски тенисист във всички времена.
La persona que sale en este vídeo es Marcelo Ríos.
— José Morón (@jmgmoron) May 5, 2026
Fue expulsado de un local tras discutir de manera acalorada con su pareja.
Se le ve hablar en estado de ebriedad con la policía.
Ríos se ha disculpado y ha admitido que se pasó con las copas. pic.twitter.com/d9VRgi91oG
Виж още:
▶ Огромен шанс: Действащият финалист отпадна; щастлив губещ дели Григор от 1/4-финал в Майорка
▶ Най-силният мач за сезона: Григор изнесе открит урок на финалист от АО в дома на Надал!
▶ Сафин: Синер и Алкарас не са специални; по мое време щяха да са най-много в топ 10
▶ Допинг скандалът на сезона: Шампионка от Уимбълдън беше извадена от тениса за 4 години